Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupili byste si znovu Peugeot 607?


Birkov

Recommended Posts

Ja urcite ano :))

Mal som 605 a 2.0 SRI a najazdili sme cez 500tis spokojnych :)) a jazdi doteraz .

Teraz 607 2.2 HDI a uz mam 190 tis a zatial vsetko OK az na male vady :) ale prevdzkove nie funcne :))

Tak neviem kde si prisiel na nespolahlivu 607 ????

Alebo este jedna varianta ako k autu , tak auto k tebe ???

ci ???? :roker

[upravil dne 1.1.2011 02:00 fiiloo]

[upravil dne 1.1.2011 02:01 fiiloo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dost podstatna otazka je jestli novou nebo ojetou , nelituju zadnej peniz co jsem za jetou 607mu dal ,skoda ze v nabidce nebyl jeste nejakej vykonejsi benzinovej motor ... ,jinak za peniz co je dnes jeta 607ma k mani je to hodne slusne auto! ,ale novou za plnou cenu bych nekoupil i kdyz jsem mohl

nedavno jsem vysolil prez 900tis za mirne jetou C6 a docela toho lituju

jinak vlastnil jsem v pomerne kratke dobe 3 x 607my a nespolehliva se me to rozhodne nezda spis tu nadavaj majitele peknejch vraku kterejch pribejva protoze si tento vuz kupuje cim dal vice lidi co nemaj na radnej servis a ojebavaj co se da ... ,blizi se doba kdy koupit 607mu v dobrem a udrzovanem nebude mozny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s pagotem. Byť jsem nevlastnil ani 605ku, ani 607u, tak si myslím, že v jeho tvrzení \"spis tu nadavaj majitele peknejch vraku kterejch pribejva protoze si tento vuz kupuje cim dal vice lidi co nemaj na radnej servis a ojebavaj co se da ... ,blizi se doba kdy koupit 607mu v dobrem a udrzovanem nebude mozny \" je hodně pravdivé.

Auto jako je 607a je vlajkovou lodí značky a od pořizovací ceny nového auta se logicky odvíjejí i ceny náhradních dílů a celkové provozní náklady. Tahle auta se jako nová převážně pořizovala do firem jako ředitelský kočár a tedy je tu předpoklad vysokého km průběhu. Po 3 letech si firma pořídí auto nové a předchozí hodí do výkupu -kde si ho za cenu třeba poloviční oproti ceně původní koupí někdo, kdo v něm začne \"honit vodu\" - tento človíček s autem jezdí a jezdí a jezdí a do servisu investuje jen to nejnezbytnější (vymění olej, brzd. destičky apod.). Jakmile se auto dostane do stavu, kdy už přestane být \"tou správnou masírkou\" a začne si hlasitě říkat o investice do oprav - šup s ním za pár šestáků pryč, on si ho nějaký \"dobrodruh\" koupí. No a ten pak na fóru řeší, jak opravit to nebo tohle a nadává, když zjistí, že investice do auta, aby vše fungovalo jak má, převyšuje cenu, za kterou ho pořídil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych do ní šel znova a to bez váhání.....je to jedno z mála aut, který má xicht a je něčím osobitý......a co se servisu týče, tak si myslím, že mám jeden z nejkvalitnějších.......navíc, ty díly zase taková paleta nejsou, když to srovnám třeba s prémiovými vozy od našeho západního souseda......kdo chce opici, musí mít banány :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já až vyřeším tu současnou .... :D tak si chci později sehnat 3.0 v automatu, ale jestli to zase bude stejnej sypek.... :D Asi nechám to auto vybrat někoho jiného, já na to štěstí nemám... Ale i když všechny moje auta se s*aly tak jsem na značku peugeot nikdy nezanevřel a nikdy to ani neudělám, ale chtěl bych jednou koupit auto co do něj nebudu muset dva roky nic dávat....:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to budeš muset si ty ruce umejt v nočníku :aut

tvoje vlákno bych normálně zakázal,protože kdo ji si chce koupit a přečteto tak uteče :D

ale to je i se 407...když si tam někoho přečtete tak taky stále se něco kurví a bla bla bla...prostě ty auta maj nalítáno a s tím se musí počítat že se budou muset opravovat...proč to lidi prodávaj že

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to přesně jak se píše nade mnou, kdo chce mít opici musí mít taky na banány. Jinak co se týče té ceny za o jetou 607mu, tak ta je přímo úměrná její pověsti a ve většině případů nefunkčností spousty věcí v ní. Já jsem dlouho vybíral nežli jsem koupil plně funkční 607mu(k čemu je mi výbava když nefunguje). Moje příští auto již asi nebude 607ma a to z několika důvodů jako je např. již zmíněná motorizace diesela nechci a bohužel nic víc jak 3,0 nedělají. Potom také ta výbava jako je třeba výhřev předního okna která podle mích informací nebyla u žádného modelu, což je v dnešní době žalostné (a řeči že má stát v garáži jsou scestné) a mohl bych jmenovat další věci. Zároveň však nemohu říct že by bylo auto nějako enormně poruchové nebo že bych s ním byl vyloženě nespokojen a tudíž ho klidně doporučím i svým známým za předpokladu že již při koupi to není úplný vrak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ten 3l na to auto sedí...nevím proč do takovejch aut dávaj něco jiného...jako do superba.Vím,že to chtěj více méně přiblížit uživatelům at si vyberou ale na vlajkové lodě mají mít vlajkové motory.takže 3litr a více ...maj to bejt prostě reprezentativní vozy a tudíš i s motorem.Ale to se asi dostáváme někam jinám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe odpovídám ne.

Je sice pohodlné a za dané peníze neokoukané. Ale více nespolehlivé auto jsem neměl a myslím si, že mnozí to jen mohou potvrdit.

Co se ti na aute pokazilo , že je tak hrozny ? Jak casto jsi se s autem podival do servisu atd... podle me jak se chovas ,tak slouži a poroucha se i ojetej passat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ten 3l na to auto sedí...nevím proč do takovejch aut dávaj něco jiného...jako do superba.Vím,že to chtěj více méně přiblížit uživatelům at si vyberou ale na vlajkové lodě mají mít vlajkové motory.takže 3litr a více ...maj to bejt prostě reprezentativní vozy a tudíš i s motorem.Ale to se asi dostáváme někam jinám.

Samozřejmě že jsem neměl na mysli aby do toho dávaly 1.2 se čtyřma turbany spíše naopak. Osobně mám 3,0 a menší bych nechtěl spíše větší ale bohužel nic takového peugeot nenabízí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo větší asi by se do toho hodil víc ale 3l myslím že je dostačující ...hlavně potom by asi cena byla úplně někde jinde a i možná vybavení...no nevím.

Pro mě 3litr by byl úplně ok,ale zase v tom autě nebydlím a mých 15tkm/rok by nebyl využit jeho potenciomál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...