Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poprvé na hory ...


Dadadavid

Recommended Posts

Tak jsem se rozhodl jet poprve se svoji 406kou na hory,na Zvičinu,ze si zalyzujem...jedu,cesta krasna ,teplota -8C a jsem 2 km pred cilem a jedu si pekne podle sve GPS v mobilu kdyz tu najednou vidim celkem hodne slusne prukdy kopec v delce cca 600m a za nim hned dalsi ktery byl videt z dalky..jedu,ale najednou se auto zastavilo a ja zjistil,ze auto stoji na ledu a pomalu sjizdi dozadu...tak rychle ven,nandavam snehove retezy a ted to nej..blizi se bilej ford verze picku-up a v nem sedi chlapek cca 50let stary se strihem a vzhledem americkyho motorkare z filmu...ten se rozjel kdyz me videl ,vedle me nebylo misto tak jsem koukal co dela,on se tam nacpal a vrazil mi do zrcatka,ja cekal jak mi pomuze a on stahl okno a zacal na me rvat cituji:\"Ty debile jeden,vypadni s tim krapem do prdele kdyz s tim neumis!\" omlouvma se za vyrazy,ale takhle to bylo.Zacal couvat,tak jsem to taky odcouval dolu jeste ne me ukazal fakáče a odjel,ja v klidu nasadil retezy a dojel jsem na misto...Tim chci poukazat,jak jsou nekteri lidi bezohledni,poprve jsem jel na hory a nevedel jsem ,co me ceka.Takze takhle..doufam ze to neni zbytecne tema :)Co byste delaly na mym miste?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím, asi nemusel být zdrzý, ale na druhou stranu, když je někde kopec a nevíš jestli to vyjedeš tak sis ty řetězy měl nasadit dole. Druhý řidič když terén zná, a ty ho jen zbrzdíš, že on potom sám nevyjede,tak to taky není příjemné. Buď jeď na jistotu, nebo si nasaď řetězy. Můj názor, ukamenuj mě :)

edit. A co se týká tvé otázky cos měl dělat, tak máš dvě možnosti buď se mu postavíš a vyříkáš si to s ním (v lepším případě) nebo sklopíš uši. Nic jiného se dělat nedá. Takže mě to přijde jako zbytečná otázka...

[upravil dne 31.12.2010 16:29 ThorR]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak čo môžeš robit za prvé si spôsobil prekážku v cestnej premávke a ked si blikal vystražnímy svetlami a on ty urval zrkadlo alebo nejako poškodil auto tak je vyník on. Taktiež aj on má predvídat poladovicu a stav a povrch vozovky. ale súhlasím aj s názorom že ty si si mal obut retaze dole a tym sa vyhnút problémom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plno takovych podobnosti se tu resilo,proto jsem se to sem nebal napsat!a prosim jen k tematu :) Nemusite jak decka vse hned rozpatlávat ;) a hlavne se hned nečetěte a stastny Novy rok ..

Nejhorsi je ,ze jak si tady vyjadri jeden clen k mym prispevkum,tak ostatni jak ovečky jdou za ním..

[upravil dne 31/12/10 19:07 Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plno takovych podobnosti se tu resilo,proto jsem se to sem nebal napsat!a prosim jen k tematu :) Nemusite jak decka vse hned rozpatlávat ;) a hlavne se hned nečetěte a stastny Novy rok ..

Nejhorsi je ,ze jak si tady vyjadri jeden clen k mym prispevkum,tak ostatni jak ovečky jdou za ním..

[upravil dne 31/12/10 19:07 Dadadavid]

To Dadadavid--->>>>na tvoje nesmyslné příspěvky jsem za celou dobu nereagoval až teď poprvé,už sem to fakt nevydržel tak tady nevyprávěj o ovečkách a o děckách co hned všechno rozpatlávájí, to se hodí na někoho jiného nemusím ho jmenovat snad si to přebereš.

PS.Pěkného Silvestra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide, to cos tady napsal sis nasypal popel na hlavu sam. Nerikej mi ze ti nikdo v jinych tematech nenaznacil ze se honis jen za poctem prispevku, nekomu to dojde hned, jinemu to musis rikat porad.

kdyz to reknu narovinu, kdybys v tom kopci stal a blokoval me tak, ze bych se potom bal ze to taky nevyjedu, tak z toho auta vystoupim a reknu ti svuj nazor.

Pro farkyho: Kdyz sam psal ze je to prvni vyjezd do hor, tak nevi co od auta a gum cekat a jeste k tomu videl kopec pred sebou mel s nasadit retezy. Takhle si sam zpusobuje problemy ...

A s takovou veci bych ani na forum nechodil, ale sam se zamyslel a jeste se nekde nezhazoval....

vse pisu v miru, ale komu neni rady tomu neni pomoci, snad se tomu pravemu rozsviti....

[upravil dne 31.12.2010 21:06 ThorR]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...