Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kod rádia


cappo2

Recommended Posts

ahoj,

mohl by mi někdo zjistit kod radia podle VIN - VF32AHFZE40997916

snažil jsem kod dohledat podle rad a informací tady, ale byl jsem neúspěšný, tak kdyby se našla nějaká dobrá duše, která umí kod zjistit, byl bych rád. Předem děkuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 7 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...

Dobrý den.

Stal jsem se majitelem Peugeot 206. Na centrálním displeji svítil klíč a čtyři čárky. Autorádio je Blaupunkt Peugeot bez displeje na kazetu. Při prvním pokusu zadat kód jsem ho dal blbě a teď se na mě rozsvítilo Radio Locked a nevím jak znovu kód zadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
  • O 4 týdny později...

Ahoj Peugeoťáci, potřeboval bych radu. Chci do 206CC vrátit originální rádio. Bohužel původní z auta je kdesi v Německu. Koupil jsem jiné RD3 a potřebuji ho napárovat s autem. Jaký je postup? Stačí udělat párování pomocí diagnostiky, nebo je potřeba v Dump rádia změnit vin ručně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origo diag PeugeotPlanet 2000 a v konfiguraci radia zadas VIN kod auta, radio prestane pipat. Jeste mozna v BSI a displeji zkontrolovat v konfiguraci, zda tam neni nekde zvolena nepritomnost originalniho radia a v COM zkontrolovat funkci packy radia pod volantem

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, 130la@seznam.cz napsal:

Ahoj Peugeoťáci, potřeboval bych radu. Chci do 206CC vrátit originální rádio. Bohužel původní z auta je kdesi v Německu. Koupil jsem jiné RD3 a potřebuji ho napárovat s autem. Jaký je postup? Stačí udělat párování pomocí diagnostiky, nebo je potřeba v Dump rádia změnit vin ručně?

jde to jen origo diag ;) kdyby jsi chtěl, tak v Praze ti to mohu nakodovat ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...