Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefukční ventilace?


Guest jkovaal

Recommended Posts

Zdravím, umí někdo poradit proč mi fouká vzduch (i při zapnuté ventilaci na plno) vždy pouze z vrchní mřízky na odmlžování oken? Z výdechů ventilace nejde nic (výdechy mám samozřejmě v otevřené pozici). Jedná se o 407 2.0hdi, dvouzónová klima. Díky za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď máš klimatizáciu nastavenú na \"AUTO\" tak si kúrenie riadi samo (mne to robí to isté). V zime keď sa kúri mi fúka v automatickom režime cez tie fukare na okná (z výduchou nejde nič) a ešte fúka zo stredového panelu z výduchou na nohy predných a zadných cestujúcim. V lete to fúka aj z ostatných výduchou keď to chladí a tak mi vychádza že cez zimu keď sa kúri tak udržiava sklá aby sa nezarosili a nemrzli a keď teplo sála hore tak sa kabína vyhrieva od spodku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I v režimu AUTO by měl foukat vzduch z výdechů, když zapnu větrání na max... nafouká nic i když zapnu vnitřní , nebo vnější cirkulaci na plno, fouká pouze odmlžování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Displej zobrazuje vše v pořádku. Už jsem to zjišťoval i přes dealera Peugeot a tvrdí mi, že to s největší pravděpodobností bude servomotorek klapek... Nevíš, co obnáší oprava? Máš s ní zkušenosti? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

Kolem dokola je tam asi 8 pacek , nejlepší je to z boku podebrat nějakou plastovou špachtlí nebo něčím podobným a zabrat . Myslím , že se nemusíš bát , za těch let na dílně jsem neurval ani jednu a to jsem byl kolikrát i surovej , když to nešlo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...