Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vánoční dárky


Recommended Posts

Jeste se musim pochlubit,dostal jsem specialni pripravek na kterym mate za 3 vteriny slozeny rovnomerne tricka,mikiny i kalhoty..s timto je zabava obleceni skladat,uz to nebude muset delat pritelkyne :D

[upravil dne 24/12/10 22:33 Dadadavid]

To sou mi věci :myslim Já to tedy nepotřebuji, oblečení složit umím i bez něj :aut

Ale nenapadlo by mě, že by něco takového mohlo existovat :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostal jsem 2 nový kaktusy, mobil jsem si nadělil sám páč N70 po 5 letech už nevydržela, jinak bych jí měl pořád :aut, mísu na ovoce na stůl do kuchyně, co jsem chtěl, otec mi pomůže postavit šatní skříň, chaloupka dostane samočinnou posuvnou bránu a zateplenou střechu a pežotek nový silentblok ramene a konečně pořádnou směs do ostřikovačů -80°C (díky Godziláku) Myslím, že jsem ani moc nezlobil......Eště by to chtělo nějakou přítulku a byl bych spokojenej úplně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Y2K: to je tim, ze jsi dostal jen klicky, kdyby sis ho postavil, tak takovy problemy nemas, ale chapu, ze nemusis mit cas ani zkusenosti - stejne jako ja - ale nastesti mam kamose, kteri tomu rozumeji :)

jinak k tematu: vanoce letos byly docela kruty :(, s manzelkou jsme si predcasne nadelili chaloupku, ja si dal k vanocmu motorku, akorat to spis vypadalo jako motorka nad stromkem :D

a od jnych jsme dostali nejake veci do vybavy chaloupky - snad stare originaly, ubytovani na slovensku na lyzovacku a slevu 30% na skipas, nejake obleceni, motorukavice a kalhoty :), manzelka dostala sperky, hodinky a penize, vic zena nepotrebuje :D

Punkac: ty nemas pritulku? Vzdyt byla na sraze ne? :myslim:myslim:myslim:myslim:myslim

[upravil dne 26/12/2010 01:07 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z velmi dobré kamarádky není moc dobré dělat přítulkyni

a) ví o Tobě (a hlavně Tvých chybkách) příliš mnoho

b) komu bys pak chodil plakat na rameno, až Tě přítulka začne zlobit?

Přirovnal bych to k půjčování peněz - stejně, jako v 90% případů platí pravidlo: \"Chceš-li ztratit kamaráda, půjč mu peníze\", tak by se totéž dalo převést do tvaru: \"Chceš-li ztratit kamarádku, udělej z ní přítulkyni\" - netvrdím, že to nemůže zafungovat, ale praxe je prostě jiná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

medved ma pravdu, kvalitna kamoska je obcas skoro vic nez pritulka :D

jinak jsem pujcil penize znamemu, ne kamaradovi, a zklamal me jen letos, dal mi o 1000 mene v prosinci nez jsme byli dohodnute, ale zaverecn splatka v lednu se tedy navysi, bylo to jen 25000, ale i tak jsem mel starost, ale uz je to vsechno zase doma, teda v garazi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpět k tématu

Právě jsem se vrátil od kamaráda, který svou 12ti letou dceru obdaroval na její výslovné přání CDčkem skupiny Divoký Bill. Dnes ráno slyšel z jejího pokojíku údajně hezkou hudbu a tak se zaposlouchal .......

zrudl a následně se zhrozil, co to dcera poslouchá. Vlezl k ní do pokojíku a ona mu s úsměvem odpověděla, že to CDčko, co jí včera donesl ježíšek. Kámoš teď řeší co dál - zabavit nebo ignorovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z velmi dobré kamarádky není moc dobré dělat přítulkyni

a) ví o Tobě (a hlavně Tvých chybkách) příliš mnoho

b) komu bys pak chodil plakat na rameno, až Tě přítulka začne zlobit?

Přirovnal bych to k půjčování peněz - stejně, jako v 90% případů platí pravidlo: \"Chceš-li ztratit kamaráda, půjč mu peníze\", tak by se totéž dalo převést do tvaru: \"Chceš-li ztratit kamarádku, udělej z ní přítulkyni\" - netvrdím, že to nemůže zafungovat, ale praxe je prostě jiná.

ale no tak, kdopak z ní dělá přítulkyni, je to jen taková hodně dobrá kamarádka, nic víc, nic míň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad Divokej Bill... Co na tom dárku je závadnýho? Poslouchám to taky, někdy

Myslím, že jsou horší věci na světě, co ohrožujou náctiletý, viz. americký slátaniny v bedně. v kině nebo na DVD. Jinak jak psal Elton, zakázané ovoce nejlépe chutná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...