Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

divnyj zvuk


michal 307 sw

Recommended Posts

:myslimnazdar tak dnes som sa odhodlal zistit pricinu piskania (mal som tu aj video

). vysledok remenica klukovky je ko. piskanie je pocut len pri studenom motore...otazka- co sa moze este pokazit resp.ako dlho takto mozem jazdit... dalej som zistil ze: jazda bez drazkoveho remena (alt. klima)..preco sa nerozsvietila kontrolka nabijania?? isiel som asi 5 min ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Vím, že názorů už tady je dost. Přesně ten samý zvuk jsem řešil před půl rokem. Altík pročel generálkou, ale technik co to dělal, řekl jednoznačně, že se jedná o řemenici na alternátoru. Avšak tento zvuk se vždy po přidání plynu vytratil, projevoval se pouze na volnoběhu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:myslimnazdar tak dnes som sa odhodlal zistit pricinu piskania (mal som tu aj video
). vysledok remenica klukovky je ko. piskanie je pocut len pri studenom motore...otazka- co sa moze este pokazit resp.ako dlho takto mozem jazdit... dalej som zistil ze: jazda bez drazkoveho remena (alt. klima)..preco sa nerozsvietila kontrolka nabijania?? isiel som asi 5 min ...

mam ten isty problem teda to iste cvrlikanie ale len pri studenom motore ked sa zohreje tak to prestane .nestačilo by tam len niečo premazať ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak tento zvuk jsem znal,byla to magnetická spojka klimatizace měla tam být vůle 1.5 až 2 mm a já měj 1 mm ..v jakým koliv servisu to dělaj na počkání stačí říct o co jde..práce na 10 minut ...ale pozor nesmí být vůle víc jak 2 mmm pak spojka klimatizace nesepne....je to prkotina taky jsem s tím všude lítal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak tento zvuk jsem znal,byla to magnetická spojka klimatizace měla tam být vůle 1.5 až 2 mm a já měj 1 mm ..v jakým koliv servisu to dělaj na počkání stačí říct o co jde..práce na 10 minut ...ale pozor nesmí být vůle víc jak 2 mmm pak spojka klimatizace nesepne....je to prkotina taky jsem s tím všude lítal

a kde sa ta spojka nachadza ,nevieš bližčie info , foto ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 1 rok později...

Ahoj chci se přidat.... Stejně jako na prvním videu tohodle vlákna se mi na mé 406 2.0 HDI začalo ozývat stejné klepaní... a napínací kladka se šíleně chvěla.... vyměnil sem tedy řemen a trochu se to zlepšilo... už to nedělalo na volnoběh ale jen při mírném přidání plynu. Hodně lidí mi říkalo že to bude volnoběžka alternátoru.... tak sem sundal řemen... zajistil šroubovákem altik a snažil se volnoběžkou pohnout na obě strany ale i silou sem stále otáčel celým alternátorem.... tak netuším jestli tam mam řemenici nebo zaseklou volnoběžku.....

Ted se ale objevil další problém po celonočním dešti se začalo ozývat divné popiskování.... též je podobné jako na některém z videí zde... kdo poradí ? mam tedy koupit novou volnoběžku a vyměnit jí ? popřípadě jestli pasují všechny na netu? a jak jí povolím a vyměnim ? předem děkuji ;)

Více popisuji zde

[upravil dne 27/10/12 15:56 od Ratchet]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Řeším stejný problém s klepáním a skákáním napínací kladky. Řemenici na klice jsem si poznačil fixem abych zjistil zda se neprotáčí a rysky mi seděly,čili ta je vtom nevině. Altík mám BOSCH-nemá volnoběžku,bylo mi to divné tak jsem zavolal do obchodu,kde jsem řekl typ a číslo altíku a řekli mi že tam volnoběžka nemá být, ale zase v autokelly nabízí řemenice s volnoběžkou :myslim Tož a teď babo raď :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...