Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Denní svícení - tempomat - aktivace PP2000


Sifon

Recommended Posts

Díky, to jsem potřeboval vědět. Páčku si objednám. Můžete mi prosím ještě někdo říct kde aktivovat v dia ?

Přema naznačoval že je to třeba udělat na dvou místech. Prosím podrobněji.

Předem díky, Sifon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ještě jednou veřejně děkuji Přemovi za pomoc s aktivací tempomatu v dia.

Poradil po telefonu skvěle. Je třeba si uvědomit že za originál diagnostiku za kterou dal nekřesťanské peníze v dobré víře že se mu nějak vrátí, mu poté ještě volají o rady lidé jako já kteří naopak za diagnostiku čínskou dali pár šupů. :mad:

Nejen peníze, ale i čas strávený s dia mu takto degraduji. Nabízel jsem poslání peněz které taky odmítnul.

Nezbývá tedy než poděkovat a doufat že se jednou budu moct nějak se odvděčit.

Sifon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Možná by to tu uměl někdo levněji. Někdo kdo by měl jednu pášku volnou a taky diagnostiku. Za dia v peug. si připrav tak 1000,- +/- záleží kde...

No, to byl právě důvod proč jsem si diagnostiku kupoval.

Myslím že peníze do ní vložené už jsou zpět, a to jsem ji použil jen párkrát. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

ja tam volbu BSI nemam :-( po vyberu vozidla (406) to po me chce cislo DAM kdyz tam dam neco jako 8420(nasel jsem na netu ze je to posledni cislo do roku 2004) tak u testu jednotlivych pocitacu jak pise Prema BSI nemam ... co myslite kde je problem v softu ? v kablu (cina)? v uzivateli za notasem ? dik za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar. Chcel by som si dorobit do auta tempomat. Pokial som to dobre pochopil, staci zasunut tu packu pod volant a v dia aktivovat v BSI a ECU motora.

Chcem sa spytal, ktoru tu packu mam kupit? Na servisboxe som nasiel 6242Z8 a 6242Z9. Je jedno ktoru kupim? VIN mojho auta je VF36DRHRH21165632.

Na ebayi som nasiel 6242Z9 novu za cca 50 eur.

http://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-PEUGEOT-207-307-407-CRUISE-CONTROLSTALK-BNIB-/300436081562?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item45f362cb9a

a vie mi niekto poradit ako priblizne postupovat pri aktivacii v dia? na jednom zahranicnom fore som cital, ze v dia je viac verzii pri aktivacii v BSI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle SB by to mělo být 6242Z9, jen pro jistotu páčka by měla mít pouze tempomat nikoliv omezovač rychlosti. S omezovačem by ti to nefungovalo a myslím si že ta 6242Z8 je právě s tím omezovačem.

A instalace probíhá jak jsi psal, nacvaknout páčku a šup s tím a dia...

[upravil dne 1/9/11 22:51 od Brizan]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle SB by to mělo být 6242Z9, jen pro jistotu páčka by měla mít pouze tempomat nikoliv omezovač rychlosti. S omezovačem by ti to nefungovalo a myslím si že ta 6242Z8 je právě s tím omezovačem.

A instalace probíhá jak jsi psal, nacvaknout páčku a šup s tím a dia...

[upravil dne 1/9/11 22:51 od Brizan]

vdaka. som myslel, ze ta Z9 to asi bude. Len v tom servisboxe to tak blbo pise tie nazvy suciastok. pri Z9 je cesky preklad a pri Z8 je to po francuzsky.

este sa chcem spytat nejakeho machra na dia o radu. na jednom ruskom fore som nasiel ako to nastavit v dia (je to pre 207cku ale pri ostatnych modeloch to bude asi podobne):

Aktivacia v BSI:

ECU configuration and services -> test by ECU -> Built-in systems interface (BSI) -> configuration -> customer options -> miscellaneous

parameter - Presence of the cruise control/speed limiter

hodnota - with cruise control and without speed limiter

Aktivacia v ECU motora:

ECU configuration and services -> test by ECU -> engine/gearbox -> engine ECU -> configuration

parameter - Cruise control

hodnota - present

Treba este nieco viac alebo by to malo fachcit? Nechcem zbytocne bezat na dia, ked to zvladne aj cinska kopia ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...