Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak se těšíte na Štědrý večer ? :-)


Guest StibTo

Recommended Posts

Moja predstava bola. pekne doma , prve vianoce s malou dcerkou, konecne som kupil darcek ktory sa manzelke bude pacit, pekne vo vlastnom s novou LED telkou ktoru som este nevidel.

No ale akosikaj moj let bol zruseny pre 10 cm snehu na letisku, takze letim az v nedelu ak zasek nebude padat to svinstvo.

Takze idem travit irske vianoce sam bez malej a zeny pekne s kamaratom jamejsonom v ruke. Vypnem telefony a skype, aby ma nikto nerusil a nepripomynal ze nie som doma.

Tot moje tohorocne vianoce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz som sa s tym zmieril ze nebudem doma.No tak si spravim vianoce v pondelok vecer. Bude to trochu ine, ale bude.

Ja som relativne dopadol este dobre. Podarilo sa mi aspon chytit jedno z poslednych miest v nedelu,a tiez som sa mal z letiska kde vratit. Ale co taky co nemaju kde ist, nemaju peniaze a najblizsi let maju niekde kolo 30 teho.

Aj tak prajem vsetkym stastne a vesele v kruhu rodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemím malou ,tak by to asi byl jen pěkný večer,dárky si dáváme předem jelikož mě to nebaví tajit ,ale tem dětským očím se nic nevyrovná a to same Silvestr,obyčejný večer,neřikam ,že nepiju nebo nebouchnu petardu,ale podle mě se zbořit můžu kdykoliv a někteří to přehánějí :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

letos poprve budu mimo rodinu, teda jako u manzelky ve sve rodine, a pak pujdeme k mym rodicum. Bude to pro mne poprve a zvlastni. A diky mym rodicum jsem se mohl na vanoce tesit kazdy rok. I letos se tesim.

Ale realita: pracuju v nakupnim centru a lidi jsou hovada hovada hovada

jako fakt nepochopim, triclenou rodinu potkam v tescu s 3 plnejma kosikama hovadin a jidla, to uz mi mozek dneska nebral. A hlavne ty svatky klidu a miru, plne troubeni a hadek blbcu na parkovisti, kteri jsou lini sjet o kousek dal do podzemnich garazi.... no, takova je moje denni realita. Do toho jsme chytili zlodeje, ktery pritelkyni kradl k vanocum dve bundy. Zitra ve 14:00 kluci vykopou ty posledni koupechtivy blbce, zalezou zamknou a fertig :)

I tak jsem to ustal a strasne uz se tesim, pustime koledy, otevreme sekt, zapalime pepika, a bude pohoda :)

PS: vecer uz k nam nejezdi autobus, myslite, ze taxikari budou predrazeny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS: vecer uz k nam nejezdi autobus, myslite, ze taxikari budou predrazeny?

Když jsem \"rychlý gumy\" často používal, tak se mi párkrát stalo, že mě na štědrý večer na půlnoční bral taxikář zadara. Netvrdím, že musíš mít stejné štěstí, ale taky nevidím důvod, proč by měl taxík být dražší než normálně. Pokud máš strach, objednej přes dispečink a v případě extrémního předražení by ses měl domoct kaček zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja bych snad ani nějaký vanoce nemusel mít, teda hlavně je to kvuli tomu co se děje, jednak lidi blázní jako cvoci, ani si nemužu normalně koupit pečivo v Lidlu, protože když tam vlezu pro 4 kaiserky tak vylezu za hodinu kvuli stání ve frontě u kasy, jako ty lidi snad zešileli.

Jinak se těšim že mi ježišek přinese lahev Beefeatera a karton toniku s kilem citrónů:D:D

[upravil dne 23/12/10 22:15 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem už dostal dárky od přítulky jelikož každý slavíme Štědrý den zvlášť tak mám nové docela pěkné hodinky a pak mi dala 2 užitečné drobnosti do bytečku :) ..hm,že by na mě fakt začala padat ta Vánoční atmosféra ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepotřebuješ pomoc? Já ještě žádný Beefeater dnes neměl :D A k němu patří limetky, ne citróny :grr:bojim
Limetky jo? V době kdy Beefeater vymysleli ještě ani limetky neznali. Citrony a hotovo, Jinak pomoct dnes už nestihneš, chcipnu hned co dopiju posledni long.

Pata, salat asi nestiháš:D

[upravil dne 24/12/10 00:37 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze bifitra na Hurvajze :D

Medved: diky :), manzelka se asi obetuje a ty dva kilometry odridi :)

stibto: definuj pojem docela pekne hodinky :D

[upravil dne 24/12/2010 05:36 Scratch]

post-5813-14109614205569_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...