Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

motor 1.6 Benzin


jirkapl

Recommended Posts

Tak trochu kecá každej palubák, a na 200km to muže bejt i takhle, hodnotit to lze asi až tak po 500km a rozdil tam bude i tak, ale asi ne tak velikej, další věc je jestli to bylo tankováno na stejným stojanu, jak citlivá je pistole na vypnutí, ti tam klidně plivne i o litr víc než ta předchozí když vypne , takže po 200km se to nedá hodnotit.

 

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale co, na co se tak zaměřit, teďka jsem to byl ještě projet a ukazovalo mě to na volnobeh 1,8 a při zařazané rychlosti z kopce 2, Teplota motoru 85 odhadem...nedávno jsem s tím byl na diagnostice a bylo to bez závad.

92800939_362443084672833_4346985143865442304_n.jpg

Upraveno uživatelem Citroon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některá auta ukazují např právě 2 litry.. a je to většinou Boxer/Jumper.. 

Nicméně tady by měla bejt nula.. ale pozor.. pokud je v jednotce motoru nějaká chyba (nebo přidružených jednotkách), tak nemusí jednotka vstřiky odpojit ;) takže bych začal origo diag

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ChouLu Díky za reakci, na org diagnostice to byla tuším před 3týdny a to tam ještě nebyl PC display, jediná chyba co je v ŘJ je že nemá spojení s čidlem venkovní teploty které jsem tam ještě nenamontoval a je povolené...ale to snad nebude dělat

Upraveno uživatelem Citroon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomhle případě to čidlo nedělá, protože se tam dávalo nové, tahle záda se zatím nevyřešila, auto v základu tempomat nemělo, tak jsem ho nechal aktivovat, připojil páčku a od té doby to tam tak je, není proměřitelná hodnota u řídící jednotky od čidla. Teďka jsem byl ještě u známeho co má diag. sice ne original ale vyhlásilo to chybu teplotního čidla chladící kapaliny ale závada se vymazala a čidlo už potom chybu neukázalo, ale určitě dojde k brzké výměně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

necítím že by to přidávalo. Jen jsem vypozoroval, že když dojiždím na rychlost třeba ke křižovatce, tak někdy začne motor dosti škubat v nížších otáčkách když mám nohu z plynu. Na volnoběh motor běží OK.

Upraveno uživatelem Citroon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda, tak krom sjetých svíček vše v pořádku, nastavena nově klapka a stále 2litry na zařazenou rychlost a 0,9 na volnoběh. Hmmm ještě asi dojde k výměně zapalovací cívky bo v ní byl nateklý olej z ventilového vika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...