Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 - trvale svítí kontrolka teploty a točí sahara


Oskarkos

Recommended Posts

Zdravím,

zapnu klíček, nastartuji - trvale svítí kontrolka přehřátí chladicí kapaliny a začne točit sahara na chladiči. Sahara točí i při vypnutí klíčku - musím odpojit baterii, aby sahara přestala točit. Čidlo teploty chladicí kapaliny jsem zkoušel odpojit - kontrolka stále svítí, sahara stále točí. Ke konektoru jsem připojil stejný snímač teploty nový (modrý, tři piny) - žádná změna. Pokud odpojím konektor od čidla, kolísají volnoběžné otáčky motoru - čidlo teploty je pravděpodobně funkční, při odpojeném čidlu teploty ŘJ motoru vyhodnotí studený motor a obohatí směs - stoupnou otáčky motoru (volnoběžné na cca 2000), po chvilce klesnou volnoběžné otáčky zpět na 1000 a stále dokola. Dle toho usuzuji, že nepracuje správně ŘJ pro ventilátor (bitron). Samostatný spínač sahary ve svém P106 pravděpodobně nemám.

Mám P106, r.v. 2000, motor 1.1i 44 kW (VF31CHFXF52545760). Potřeboval bych poradit, kde bych mohl řídící jednotku ventilátoru najít?

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...