Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunguje dálkový centrál


Petr V.

Recommended Posts

Chtěl jsem se zeptat,jak se správně načítá dálka.Klíč jsem dal do polohy 2 na deset vteřin podržel zamčení na klíči,klíč vyndal,počkal 30 vteřin,chtěl zamčít a nic.To vše jsem samozdřejmě dělal po spárování klíče s BSI,až šlo auto nastartovat.Klíč jsem si koupil vystřelovací,který měl špatný čip(ten napájený na plošáku),ten mi elektrikář odpájel a po vložení správného čipu auto startuje,klíč ve dveřích zamyká,ale dálka nejde.Nevýte někdo proč,jestli třeba nový tip klíče nejde spárovat se starším tipem auta(2004)?Frekvence,jak doufám po sdělení prodejce je stejná.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obědnal jsem si klíč na starší model a oni mi poslali tenhle,že je to ten co potřebuji.Už jsem ho jednou reklamoval a dopadl jsem tak,že se mnou přestali komunikovat a já neměl ani klíč ani peníze.Abych nezapoměl dodat byla to firma key4car,několikrát na fóru zmiňována.Po delší době poslali druhý klíč,který podle nich je zase ten který potřebuji a žádný jiný,nepřipadá v úvahu.Do klíče mi vložili čip,ale ten na plošáku a ten vložený se \"hádali\",tak ten na plošáku jsme odpájeli a hned to šlo s autem spárovat,ale dálka nic.Opravář říkal že je dost možné,že nový klíč a stará jednotka BSI nepujdou spárovat,ale frekvence dálky je snad stejná,aspoň doufám.Tak nevím co dál,klíč nechci znovu reklamovat,jelikož momentálně mám v ruce aspoň klíč,který bude jako náhradní,startuje a auto odemče.Nevím,jestli ten postup spárování auta s klíčkem je správný,nebo je to zbytečné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...