Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vstrekovac po 13rokoch


comm

Recommended Posts

mne vznikol teraz tiež ten problém, ale z ničoho nič, ale tiež mám nepravidelný chod, vynecháva, cez 90km/h ani nechce ísť, tak dúfam, že to nie je čerpadko, ale iba vstreky alebo chytá falošný vzduch. Ale je cítiť nespálenú naftu a dymí, takže asi skôr vstreky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pastorek no triska je v poriadku aj ta ihla co je horise ze otvaraci tlak je nizsi. Na druhych triskach su viditelne opalene ihly teda spalene mam tu aj jednu trisku ktora je proste nejak zadreta. inak medena podlozka stoji cca 0.30€ ziaruvzdorna podlozka to zistim popripade peugeot ak budu vobec mat. samotna triska od firmy delphi stoji 31€ a od motorpalu 16€.

tot zatial vsetko ceny priebezne budem vediet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak neak ako pise libor.

Tento signal je nahradtelny ale len v pripade ked ostatne snimace su v poriadku, ale to neznamena ze rj o tom nevie. Tento snimac je potrebny hlavne u startu v zime.

Vnutorny odpor snimaca je okolo 108ohm a vstupne napetie je 12V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako sa to repasuje?Dajú sa zohnať také podložky pod trysku?Medené mám,ale tie spodné nie.

Já je sehnal v BOSCH servisu, 4 měděný za cca 300 Kč a 4 maličký úplně dolu za 100 Kč, ty maličký maj takovej bombierung, jsou velký jak starej desetník, ty měděný by se měly vyžíhat před namontováním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...