Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

packy


kocurik

Recommended Posts

cauko,vedel by mi niekto povedat,ake mam mat packy pod volant podla VIN? t.j. kolko kablov,konektorov atd. bol som na vrakaci,ale mali tam s 2 alebo 3 kablami,4 alebo 5 konektorov vzadu,nevedel ci tie packy mali ESP a pod. a nechce sa mi v tejto zime na parkovisku rozoberat volant,ak by to islo len tak,alebo sa musi dat volant prec?

diky za info

VIN by malo byt: VF33HRHSB83059880

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauko,vedel by mi niekto povedat,ake mam mat packy pod volant podla VIN? t.j. kolko kablov,konektorov atd. bol som na vrakaci,ale mali tam s 2 alebo 3 kablami,4 alebo 5 konektorov vzadu,nevedel ci tie packy mali ESP a pod. a nechce sa mi v tejto zime na parkovisku rozoberat volant,ak by to islo len tak,alebo sa musi dat volant prec?

diky za info

VIN by malo byt: VF33HRHSB83059880[/rquote

Neries to cez vrakac.Tie budes mat tak na pol roka. Kup si origo a mas pokoj aj so zarukou. Uz sme to tu riesili.

Ja mam s tym skusenost a nakoniec som aj tak musel polozit na drevo 320 euro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kde by som na to zobral,ha?je to viac ako moj plat,tie co potrebujem,som zistoval v Peugeote,stoja 598 €:nevim:(:fnuk

a skusal som rozne,nikde niesu taketo,vsade len bez ESP,alebo bez hmloviek a pod. jedine na polskych aukciach a tam tomu moc neverim

Tak to je poriadna palka.

myslim si ze troska prestrelili tu cenu a keby si sa jednal tak dokazes takych 150 e dat dolu.

prajem vela stastia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj toto je vraj dost casta choroba 307ciek.. Najhorsie je ze ked kupis packy na vrakaci tak mozes mat zase ten isty problem bud hned alebo po par mesiacoch takze je to dost loteria.. Skusil si mrknut na ebay po com idu?

http://motors-parts.shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=peugeot+307+indicator+stalk&_sacat=10406&Type=Computer%252C%2520Chip%252C%2520Cruise%2520Control%7CInterior&_dmpt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&_odkw=peugeot+307&_osacat=10406&_trksid=p3286.c0.m270.l1311

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeje,diky moc,na ebay-i som pozeral,ale asi nie dobre,nenasiel som nic,aspon ked som hladal.Lebo tam mam ucet,tak to bola prva moznost,snad budu aj so vsetkym co potrebujem. A ze z vrakacu mozu byt tiez vadne,je mi jasne,ale ina moznost akosi nebola,nove su bud nekompletne,alebo drahe :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...