Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapojení jbl zesiku coupe 406-prosim rada


rgf

Recommended Posts

ahoj ales....prosim vas mam takovou prozbu mam cupe 406a v aute je origo repro i zesik jbl,koupyl jsem i origo radio,,clarion nema predzes,mam v kufru sw zesik,co jsem dokoupyl ale nevim jak to zapojit,udelal jsem to tak ze stoho origo jbl co tam je jsem na vystupu na repro dal sinche a prdnul do zesiku,ale zekdys necham necham zesik vyplej/dokoupenej zes/tak i kdys je vyplej a pustim radio jen na repro,tak zesik zacne blykat jako ze de do neho stava,a kdys ho zapnu tak hraje hodne silne,remote na zes sem udelal od + uzesiku a dal vypinac ze si ho muzu zapinat kdy chci ale kdys je vyplej a pusteny radio a na radiu pridam volume tak do nej de stava,,neni to tim ze do zesiku de signal taky ze zesiku ale slabyho cc 80w ??dik za radu a nevite jka nejlepe to zapoji??

[upravil dne 18/12/10 09:06 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protoze, kdyz chci pekny zvuk, a chci si to nastavovat hudbu, jak chci, tak koupim za PRVE poradnou jednotku, ktera to umi... koupit si basak a cekat zazraky s origo audio, no promin........................................,

tim chci rit, ze origo je super, ale kdo chce vic, musi se trosku VICE snazit.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...