Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servisna historia BMW


mi16

Recommended Posts

Zdravim. Mam na Vas clenov malu prosbu. Bol som dnes pozerat jedno BMW e91, a celkom sa mi zapacilo. Tak som si opisal WIN, a ci by sa tu nenasiel niekto, kto by mi pomohol zistit servisnu historiu. Servisna knizka tam je, ale v dnesnej dobe serviska sa da lahko sfalsovat.

Takze WIN : Wbavu31030ky13926.

Skusal som to zistit cez AWT Bavaria v Kosiciach, ale oni poskytuju tieto udaje iba o autach, ktore predali..... A toto je dovoz z Luxembruska.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pouzi nejakou hlasku ... Dobry den, sem ten a ten, akurat pokukuji po koupe ojeteho vozu, ten a ten typ, mam na Vas 2 dotazy. Kdyz ho koupim potrebuju jet na olej, filtre, rozvody, kolik to asi trva a jak mate volne terminy ???? Bla bla bla, a nasledne im povies, ze mas este jednu prosbicku, ze auto mas pred sebou, a ci by ti nemohli pozret km, protoze akonahle to bude sedet s tacho, tak ho beres ... :D A neni jedneho servisu, co by ti to nepovedali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lubk0 .... dakujem za tip.. snad mi to vyjde:)

Tak nam to vyslo vzdy :) Servis vo vidine dobreho zarobku (rozvody, filtre, oleje atd) je velmi ustretovy.

To sme pouzivali ako kde ... Niekde ty to napisu aj cez mail, a nerobia s tym drahoty ... Niekde su zmrdi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...