Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

smrad z topení, ventilátoru po zdechlině


JirkaB

Recommended Posts

Podotýkám že je zima (pro lidi co to budou někdy číst v létě)

Tak mám takovej pocit že mi něco někam vlezlo a pak to tam zdechlo. Několikrát už jsem našel stopy na deklu od motoru. Asi se tam šlo něco ohřát od motoru. V kabině je to smrad k :blicismajlik

Prohledaj jsem prostor motoru ale nic jsem nenašel. Nevíte jak je to topení / větrání řešeno a jak se do toho dostat? Mám pocit že už to bude 2. myš co tam někde vlezla. Tu první už jsem určitě mumifikoval (za 3 dny provozu jsem ji asi vysušil a přestalo to smrdět). Nyní jsem se po 2. týdnu vrátil domů a zase smrad jak po zdechlině.

Vlezl jsem max ke kabinovému filtru od stěračů, ten jsem vydělal a viděl jsem až na vrtulku ventilátoru a to bylo vše. Asi to musím prolézt z vnitřku kabiny ale jak do toho?

řeknu vám že vypadám jak blázen když v zimě jezdím se staženým oknem

[upravil dne 17.12.2010 15:11 JirkaB]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

:D to já u dodávky Renault našel v motorové části kost o velikosti kolene.prostě obrovskou kost tak cca 20cm velkou.Taky sem nikdy nepřišel odkad to je když s auto bylo cca 4roky starý a kupovalo se nové.

[upravil dne 17/12/10 14:16 Chozeluizskuner]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že by houby?

no je zajímavý, že to dělalo pokud jsem měl kolečko napůl (mám manuál) pokud sjem dal topení na max, tak smrad nebyl takový, ale teď se mi zase zdá (po těch 2 týdnech) že to smrdí na polohu topení a na chladno je to míň smradu. Viděl jsem ten spray, měl dlouhou hadičku, ale chtělo by to nějaký schéma jak je to tam udělaný ať se dostanu na správný místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus Clim spray od VALEA...........mužou to být jen houby a bakterie v climě...... já měl podobný problém od té doby klid

koupil jsem přeně to stejný a když jsem dojel domů tak smrad nikde. Ještě jsem pak jednou popojížděl a smrad nikde.

Tak jsem asi tu myš dosušil.

Ten sprej si schovám na příště

[upravil dne 17.12.2010 18:40 JirkaB]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Moje osobní zkušenost: Poprvé chcíplá myš napasovaná u radiátoru topení, podruhé Napůl rozložená hlava husy zapasovaná mezi baterkou a blatnikem.

Tu myš bych celkem pochopil - šla za teplem a ven už netrefila, ale ta husí hlava???:myslim

Později jsem se někde dočetl, že tohle s oblibou dělají krysy nebo potkani - zatáhnou si \"svačinu\" někam do tepla. :bacha

Jen je někdy problém najít kam si to uklidili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Moje osobní zkušenost: Poprvé chcíplá myš napasovaná u radiátoru topení, podruhé Napůl rozložená hlava husy zapasovaná mezi baterkou a blatnikem.

Tu myš bych celkem pochopil - šla za teplem a ven už netrefila, ale ta husí hlava???:myslim

Později jsem se někde dočetl, že tohle s oblibou dělají krysy nebo potkani - zatáhnou si \"svačinu\" někam do tepla. :bacha

Jen je někdy problém najít kam si to uklidili.

jak si se dostal k radiátoru topení? že bych se podíval co tam mám já

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som rozobral koli tomuto rozobral plubovku,aj kurennie,a nič som nenasiel.Prakticky tam nevie nijako vliezt do kurenia,lebo tam neni žiadna diera.Prefukaly sme cladiče vzduchom,a znava sme to poskladaly.Totot bolo minuly rok.Tento rok to zasa citim.Mozno ze su to naozaj nejake bakterie!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli-že je filtr dobrej tak myš nemůže být uvnitř

[upravil dne 18/12/10 21:20 Haryk]

[upravil dne 18/12/10 21:25 Haryk]

Myši stačí díra 1 cm x 1 cm, fakt. A i mnohem míň. Nevěřil bych tomu, kdybych neviděl, kudy se ty potvory prokousaly ke kamarádovi do domku. Sotva bys tam strčil malíček. Pak tam zabloudí a chcípne a je smrádek. :blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...