Jump to content

klepe se za jizdy

Dadadavid
 Share

Recommended Posts

Ahoj,nevite cim to muze byt,ze se mi vozidlo obcas klepe a vibruje? Stava se to jen nekdy a nekdy brní volant a nekdy jen podlaha,kdyz dam spojku tak se to klepe dál,musi to byt neco s kolama,ale poloosy ok a predni brzdy skoro nové..kola jsou taky nově vyvážená.Bordel v kolech taky není,sjeté jsou rovnoměrně.

[upravil dne 17/12/10 12:39 Dadadavid]

Lidi nevim co s tim je,stále se to klepe uz kdyz jedu treba jen 50km/h... Kola jsou nafouklá na 2,2 jsou cerstve po vyvážení,v kolech neni bordel,poloosy uplne jak nové.tlumiče jsou v poho...a dělá to i kdyz jedu na super rovný vozovce a i kdyz vyšlápnu spojku,takže motor to nebude,a brzdy taky ne,mam je na aute cca 1000km....

může to být kolama, sice si psal že si to měl na vyvážení, ale řekl bych, že vyvažovačka ti vyváží kolo jen pokud hází ve vertikální ose, ale pokud to kolo je bouchný blbě a hází to v horizontální ose, tak ti to nevyváží, já sem tenhle problém měl

S tim už jsem se taky setkal, na podzim bylo kolo (letní) ok, v zimě bylo ve sklepě a na jaře po namontování na auto to dělalo to, co píše David. Zjistil jsem to tak, že jsem zvednul auto, roztočil kolo rukou a při otáčení bylo pěkně vidět, jak je to vyboulený. Při pomalý jízdě (30km/h) auto jakoby poskakovalo.

• 2 weeks later...

sorry za :xvul

Kenedi:Sahara je největší poušť světa; rozlohou 9 milionů km² zaujímá téměř stejnou plochu jako Čína nebo USA. (V arabštině sahra znamená „poušť“.) Rozkládá se od severoafrického pobřeží Atlantského oceánu až k pobřeží Rudého moře na území 10 států (Egypt, Libye, Alžírsko, Tunisko, Maroko, Mauritánie, Niger, Čad, Mali a Súdán). Plocha, kterou Sahara zaujímá, má zhruba tvar lichoběžníku o délce 4500 až 5500 km ve směru západ-východ a šířce 1500 až 2000 km od severu k jihu.

Dadadavid: \"Nemažete,klepe to...\"

:D:D;)

sorry za :xvul

Kenedi:Sahara je největší poušť světa; rozlohou 9 milionů km² zaujímá téměř stejnou plochu jako Čína nebo USA. (V arabštině sahra znamená „poušť“.) Rozkládá se od severoafrického pobřeží Atlantského oceánu až k pobřeží Rudého moře na území 10 států (Egypt, Libye, Alžírsko, Tunisko, Maroko, Mauritánie, Niger, Čad, Mali a Súdán). Plocha, kterou Sahara zaujímá, má zhruba tvar lichoběžníku o délce 4500 až 5500 km ve směru západ-východ a šířce 1500 až 2000 km od severu k jihu.

Dadadavid: \"Nemažete,klepe to...\"

:D:D;)

Kto Ti s tym pomohol mudrlant? google? wikipedia?

chcel som vediet co je to \"sahara\" ked sa rozprava o aute.. takze.. ked budes mat mudrejsiu odpoved ako tu skopirovanu definiciu velkeho mnozstva piesku.. tak pls daj vediet...

:blablabla