Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

najete kilometry


Ahonz

Recommended Posts

zdravim, mam dotaz: narazil jsem na moc zajimavy kousek 407 2.0 HDi r.v. 2005. manualni 6st. prevodovka. Jedine, co me trochu desi je najetych 145.000km. Mam se tech kilometru bat nebo ne? Co by se tak mohlo pokazit, popr. jake opravy se v u takoveho auta nechaji predpokladat?? Dekuji za radu.

[upravil dne 17/12/10 11:16 Ahonz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

150 t. - to je nové auto. Z toho bych obavy neměl. Obavy bych měl, že je stočené - v Německu se dá čekat tak 50 t ročně. Nechej si zjistit historii zde:

Výdaje: rozvody, olej, výfuk, brzdy a ještě nějaké drobnosti, takže asi 15 až 25 t. Kč.

[upravil dne 17.12.2010 12:59 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Biele budíky sa montovali do výbavy Sport (Dynamic), + trojram. volant, 17´kolesá Cosmos a sedadlá s preplet. vzorom. Neskôr sa niektoré tieto prvky montovali aj v iných výbavách a aj v 1,6 HDi.

Aha tak to jsem asi viděl jenom tydle výbavy,protože 2,0HDi bez bílejch si vůbec nepamatuji ;) a už zase jsem chytřejší :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím co je to za zajímavý kousek...prostě 407,jako každá jiná a za 200 000kč úpně normál a ani RT3 to nemá.

A neměla mít 2,0HDi bílé budíky : myslim

No když už tak to je zajímavý kousek

ja jsem opravdu v tomhle hodne velikej laik, takze RT3 ani poradne nevim, co je. Libi se mi hodne celkove vzhled a interier..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RT3 má rádio, telefón a navigáciu. Ak sa Ti auto páči a je aj v skutočnosti v dobrom stave a že nemá RT3 tak to nerieš. Ak to potrebuješ využívať každý deň, tak navi a tel. sadu dnes kúpiš na každom rohu. Ak kupuješ ojazd. auto, tak niekedy treba urobiť aj kompromis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož je v béžové kůži jak mám já tak ji plně schvaluji.......toto je RD4 rádio a na RT3 se dá dodělat

ano vše se dá dodělat....ale stojí to už peníze...když už je to v autě tak to není takovej rozdíl než když si to dáš dodělat(je to prostě víc cejtit,že dáváš opět peníze do auta)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...