Přejít na obsah
Bizzi

vybrovani radici paky

Recommended Posts

ted sem docetl prispevek o klepani radici paky.. me taky klepe (nebo spis jakoby vybruje), ale jen kdyz ji (v jaky koliv zarazeny poloze) chytim a jakoby jeste zatlacim dal (tzn. ze trebas na trojce ji pritlacim jeste vys). Je to normalni?

[Editován dne 26/12/04 Bizzi]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Guest Miro406

Mne sa dokonca stalo ze mi vyskocila riadiaca paka so silembloku, ale v servise mi to zalepili niekym spec. lepidlo a zatial drzi. Uvidime co bude dalej. Som len rad ze sa mi to stalo doma, a nie niekde v Rakusku.

:)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Napsán autorem vix

me na 205 klepe taky - zkuste to promazat, treba to prestane.. jinak tuhle zavadu povazuju za banalitu

Mas prvadu ze je to banalita.. ale s*r* mi..... :):):):)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nevim, mozna jsem mimo misu, ale trochu to prestalo, kdyz jsem namazal kloubky na tech tycich, co vedou do prevodovky u prevodovky (ono tam dost caka). Oni byly desne zatuhly, radit jsem musel pomalu obouruc... ted jde radit o neco lepe a dokonce zjistuju, ze klepani ustava (reklama na MOGUL Molyka G - plasticke mazivo s grafitem ):P

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mělo by to být normální. Přesně to s tím popostrčením rukou řadící páky a následném klepání mi dělá i můj novej Pažoutek. Je to nějaká specialitka Peugeotu, že když na to nešaháš, tak se neklepe.

Měl jsem Opla Astru a tam stačilo rozebrat kanál mezi sedadlama a seřídit nějaký vymezovací objímky. Práce za litr v servise a bylo to v cajku i bez výměny dílů.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Když jsem ještě měl 205 tak při jakýmkoliv zařazeným rychlostním stupni se mi páka mrskala všude kolem dokola a vaklala tak o 5cm na každou stranu.

Myslim, že je to prostě specialitka PEUGEOT

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kdyz vibruje radicka, signalizuje to nejakej problem. Zkontrolujte hladinu oleje v prevodovce a promazte tahla pod pytlikem - to bych bral jako prvni krok...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jo sem si vsiml, ze normalne se to krapatko chveje, ale nejvic to sebou zacne hazet, kdyz mam seslaplej plyn (a zaroven na to teda tlacim:)

to komisar: jo taky sem byl v jednom servisu a tam me dali dobrou radu jak trebas opravit prasklej vejfuk, nebo jiny zavady, ktery sou slyset ... prej at si dam nahlas radio :D:P:D:P:o

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mně vibruje z Kostelce do Zdětína....zkoušel jsem jezdit jinudy a pomohlo to.Tak nevím:DOvšem když vibruje tak třepe s celým autem, to je snad nějaká blbá rychlost nebo tak.Kolem 80 na 4-5 kvalt.Seru na to, v Shade vibrovalo taky furt něco.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

taky se trepe, ale jen pri zatahu motoru, a jak rikate kdyz se na ni pritlaci :) delalo to i u 405tky SRi ale ne tak moc, ale je fakt, ze mela saltrpaku taky skoro 2x mensi, a delku razeni taky skoro 2x mensi :))

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zkuste si projet silnici z Bedihoště do Výšovic - vibrujicí řadička bude banalita, poté co vystoupíte z auta, budete sami vibrobat ještě půl hodiny...

:D :D :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tam už se myslím zabilo lidí, že? Já jezdil z PV do Klenovic a semtam z Bedihoště do Výšovic krze fízly jsem objížděl Prostějov. A fakt..dost dobrá a kvalitní silnice, na které ... ( jak psal Luger ) \" kluzké vypadá nekluzce \" :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo, jo, pár smr?áků už tam bylo.

V zimě to klouže na vodě, nebo sněhu a v létě na mechu, člověk si nevybere...

A ten profil silnice... tak dokonalé obrácené U se jen tak nevidí... :o

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku