Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parrot mki 9200


pascall007

Recommended Posts

to je 3200 a to je uplne jina jak 9200 , každopadně nezapomen se před montáží vybavit redukci , cca 1300,- na www.stualarm.cz

A kterou redukci máš přesně na mysli? Taky uvažuji o HF sadě a zjištuji co je vše potřeba.

Díky

mne trebalo tutu PC000016AA na ebay ju mas lacno na parrot stranke sa da zistit aku redukciu potrebujes http://www.parrot.com/uk/support/installationdiagrams mne funguje vsetko ako ma som uplne spokojny s mki9200

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

neviem co ten parrot stoji, predpokladam ze okolo 180~200e a predpokladam ze mas radio rd4, ale neoplati sa za tu cenu toho vsetkeho nahodit origo Bluetooth modul ? je to integrovane do vozidla, v podstate origo, info z mobilu na displayi PP, nic neni na palubovke dodatocne monotovane (osobne mi to vadi).

Len sa pytam tak ma hned neukamenujte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupíš ho za cca 150e a sám mám vyzkoušené že parrot podporuje mnohem víc telefonů. Co mám CK3100, tak ho chci měnit jen kvůli telefonu s androidem, kterej už nezvládá.. Většina výrobců aut má horší HF než když si ho přikoupíš, ale na druhou stránku taky nemám rád když je v autě něco navíc, ale už tam jedno mám, tak ho jen vyměním za hezčí kousek:) a navíc rd4 nemám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mna parrot vysiel na 100£ vsetky kable+skrinku,adapter som ulozil za odkladaci priestor pri spolujazdcovi takze musela ist cela skrinka von plus stredovy panel (radio,display ovladanie klimy) trvalo to asi vsetko 1hod, kable na ipod,usb mam natiahnute do popolnika (ale rozmyslam ze ich prehodim do odkladacej skrinky) microfon mam upevneny za volantom.Z parratom som uplne spokojny aj co sa tyka hudby.mal som pochybnosti ci ho zparujem s iphone ale vsetko ide ako ma zajtra nahodim foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký problém u zapojení jsi neměl? Musí se při zapojování v určitou chvili zapnout klíček, nebo tak něco, u některých aut se to musí... Já mám mikrofon nad stínítkem, tak dufám že až ho budu tahat nově, tak to dám podle něj, snad to půjde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...