Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zámek a otevírání kufru


pavska

Recommended Posts

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli by někdo nemohl vyfotit mechanismuz zavýrání kufru, new model. Já to mám po předchozím majiteli rozbyté. Jde mi to jen otevřít klíčem zamknout ne ani zmačknutim zaknu to neotevřu. Rád bych to nějak zprovoznil aby to šlo zamknout aspon centrálem. Nebo jestli to někdo nemáte. Na vrakáči sem byl a zrovna tam maj jen starej model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vysvetlivky:

A - mechanizmus otvarania

B - mechanizmus zamku (kde sa dava kluc)

C - mechanizmus vika kufra (uvolnuje a zaistuje viko kufra)

D - servo centralneho zamykania

1 - tiahlo serva

2 - tiahlo A<->C

Stlacenim otvarania kufra \"B\" zatlaci jazycek (v cervenom kruzku) na \"A\" a tiahlo \"2\" uvolni mechanizmus \"C\", tym sa kufor otvori.

pri zamknuti servom:

servo \"D\" tiahlom \"1\" otoci jazycek (v kruzku) v smere sipky, cim sa pri stlaceni zamku \"B\" nezatlaci \"A\", takze kufor ostane zamknuty.

pri zamknuti klucom:

klucom sa otoci jazycek (v kruzku), pricom poloha tiahla \"1\" sa nezmeni. tym padom pri stlaceni zamku \"B\" nezatlaci \"A\", takze kufor ostane zamknuty ALE nejde odomknut servom.

Takze ked kufor zamknes klucom, central ho neodomkne!

post-18207-14109614080518_thumb.jpg

[upravil dne 17/12/10 14:55 SaBoTeR]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nieco by tu bolo, je to z new modelu sedana

Děkuju, to je přesně ono zakroužkoval jsem na tve fotce co tam mám ulomený, spíš tedy tam něco chybí, mohl bys mi ješte vyfotit malinko detailně to zakroužkovaný? díky, dnes to vyfotim a dám ješte to jak to vypada u mě.

post-32950-14109614080825_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, tebe chyba ten mechanizmus \"A\" a mas vlastne na priamo spojeny mechanizmus \"B\" a \"C\". mozno to bola nejaka verzia bez centralu :myslim mas tam vobec to servo \"D\" ?

servo tam mám jen sem ho odpojil aby to nebehalo na prazdno, tohle je dealno po domácku to vypada aby se ten kufr ubec otevřel :D, tak že jen klíčem :( . Dá se sehant ten mechanismus samotnej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ten mechanizmus asi vekom odisiel, tak to prerobil na otvaranie na kluc... to by logiku malo...

ten mechanizmus \"A\" samostatne neviem ci sa da zohnat (to by vysvetlovalo to podomacke riesenie), jedine skusit vrakovisko, alebo tu na fore v inzercii, mne sa to na predchadzajucej 405 tiez odlomilo myslim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
presne tak, tebe chyba ten mechanizmus \"A\" a mas vlastne na priamo spojeny mechanizmus \"B\" a \"C\". mozno to bola nejaka verzia bez centralu :myslim mas tam vobec to servo \"D\" ?

servo tam mám jen sem ho odpojil aby to nebehalo na prazdno, tohle je dealno po domácku to vypada aby se ten kufr ubec otevřel :D, tak že jen klíčem :( . Dá se sehant ten mechanismus samotnej?

clen 313Mihal313 predava nahradne diely:

a ma tam aj komplet zamok kufru, jak ho este nepredal...

http://img39.imageshack.us/i/13012011299.jpg/

@ Karel: malo by to fungovat aj klucom aj centralom, pozri moj prispevok vyssie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...