Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cvakanie,vsetko sa sype,zufalost...


KapriQ

Recommended Posts

Caute mam jeden problem za druhym.Vsetko sa na mna sype.Ako keby nestacilo ze sa mi odtrhol vyfuk a to mam auto 14dni a este som ho ani nestihol prihlasir.Vyriesil som vyfuk a oddrbala sa CIEVKA! 150Eur zase v prdeli...

Dnes ked som si zobral auto,vonku asi -10 a cvaka mi nieco niekde zo spolujazdcovej strany,ANO,cital som a hladal som na fore,vsetko som precital ale cim viac som toho cital tym viac som z toho debil,predtym mi to robilo,ale menej hlasno..A dalsia vec,robi to v zavislosti s otackami-ked pridam,cvakanie je rychlejsie.Uz som uplne zufaly,dufam ze to nic vazne nebude lebo si dam slucku.Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cvakanie je normálne.

Predávajúci istotne v poslednom čase do auta neinvestoval, tak to robí každý. Takže po kúpe treba mať finančnú rezervu a dať potrebné veci do poriadku. Takže maj trpezlivosť a nájdi si dobrého opravára.

Cievka, teda zapaľovacia rampa je dosť obvyklá závada, možeš si tu prečítať, ak dáš hľadať SAGEM. To je jedna z obvyklých závad benzínových Peugeotov. Može sa ešte objaviť závada krokového motorčeka (nestabilný voľnobeh).

Na druhej strane - predajná cena ojazdených Peugeotov je pomerne nízka.

Výfuk, brzdy atď nie sú dovodom k zúfalstvu. Nezabudni na rozvody.

[upravil dne 16.12.2010 19:08 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu off :taky jsem nedávno za jízdy poslouchal co mi cinká.už jsem přemýšlel kolik stojí ventily a nakonec to byly drobný v kaslíku:)

Přeju pevný nervy nebo volume --> :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...