Jump to content

Cvakanie,vsetko sa sype,zufalost...

KapriQ
 Share

Recommended Posts

Caute mam jeden problem za druhym.Vsetko sa na mna sype.Ako keby nestacilo ze sa mi odtrhol vyfuk a to mam auto 14dni a este som ho ani nestihol prihlasir.Vyriesil som vyfuk a oddrbala sa CIEVKA! 150Eur zase v prdeli...

Dnes ked som si zobral auto,vonku asi -10 a cvaka mi nieco niekde zo spolujazdcovej strany,ANO,cital som a hladal som na fore,vsetko som precital ale cim viac som toho cital tym viac som z toho debil,predtym mi to robilo,ale menej hlasno..A dalsia vec,robi to v zavislosti s otackami-ked pridam,cvakanie je rychlejsie.Uz som uplne zufaly,dufam ze to nic vazne nebude lebo si dam slucku.Diky

Cvakanie je normálne.

Predávajúci istotne v poslednom čase do auta neinvestoval, tak to robí každý. Takže po kúpe treba mať finančnú rezervu a dať potrebné veci do poriadku. Takže maj trpezlivosť a nájdi si dobrého opravára.

Cievka, teda zapaľovacia rampa je dosť obvyklá závada, možeš si tu prečítať, ak dáš hľadať SAGEM. To je jedna z obvyklých závad benzínových Peugeotov. Može sa ešte objaviť závada krokového motorčeka (nestabilný voľnobeh).

Na druhej strane - predajná cena ojazdených Peugeotov je pomerne nízka.

Výfuk, brzdy atď nie sú dovodom k zúfalstvu. Nezabudni na rozvody.

[upravil dne 16.12.2010 19:08 P607Olda]

Guest bostich

trochu off :taky jsem nedávno za jízdy poslouchal co mi cinká.už jsem přemýšlel kolik stojí ventily a nakonec to byly drobný v kaslíku:)

Přeju pevný nervy nebo volume --> :)