Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ostrekovace - rozobrat - vyteka kvapalina


mansonovic

Recommended Posts

ahojte

..pls neviete niekto poradit, ako sa da spravne dostat k tomu motorceku na ostrekovace? chcel by som to cele rozobrat a pozret sa na to, lebo mi to tiez nefunguje aby toho nebolo malo nemrznuca kvapalina mi vyteka dole spod auta pri kolese (

...nejaky manual, alebo aspon link kde by som to nasiel by velmi potesil

vopred dakujeeeem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem na pravé straně odšrouboval pod náraznikem ten menší podběha vytočil kola do leva.Pak musíš ještě oddělat přední podběh kola já jen ten podběh odehnul a tam už uvidíš nádržku s motorkem .Dělal jsem to narychlo v těch mrazech . Lepší je sundat kolo je tam málo místa a nemusíš ležet na zemi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě kapalina prosakovala zkrz motorek a kapala před předním kolem na zem, byl uplně sežranej a sice stříkal ale byl na vyhození, Je dole v tom podběhu a jen namáčknutý v gumové průchodce, takže jen vytáhnout a vyměnit, já koupil starší od DevilNighta tady na foru a funguje dodnes, už je to asi rok.

[upravil dne 16/12/10 19:27 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zamrzl a tak jsem ho vyndal a zjistil jsem že se do motorku dostala asi ještě letní kapalina .Jak roztál tak při fouknutí do vývodů kapala voda z kontaktu. Dal jsem ho zpět a šel ale dnes se mi zdálo že nějak málo stříká asi bude už hotovej že? Musím sehnat jinej mám ale jsou tam jiny kontakty a nechci předělávat zástrčku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...