Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

těsnění 1.4 8V


epicus

Recommended Posts

Zdar, potřebuji poradit. Na podzimní prohlídce v servisu mi zdělili,že je potřeba vyměnit těsnění pod hlavou-důvod sáknutí oleje- cena cca 4000kč. Divil jsem se, když ja auto jen necelé 3 roky staré .Kouknul jsem na to a opravdu olej v jednom místě sákne. Mám Peugeot 207 - motor 1.4 8V 54KW najeto pouze 35000km, ale mám už po záruce. Zatím jezdím a občas ten olej otřu. Mám to nechat vyměnit hned a ve značkovém servisu? Nebo to řešit jinde ( cena asi o 1000kč nižšší). Mohu taky dál jezdit,ale abych tomu ještě víc neuškodil. Dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale rozdiel je len 1000 CZK? by som čakal, že to bude viac...inak po 35 000 km ma to prekvapuje - to bude dáka výrobná vada tesnenia...

Inak výmena tesnenia je celkom bežná vec a motor 1,4 8V úplne bežný motor, takž eby to malo byť bez problémov v akomkoľvek servise (rozumej servise, nie garáži).

PS - navyše by som to ani nepísal do servisky, pretože by som s tým pri prípadnom predaji vôbec nechválil...

[upravil dne 16.12.2010 16:24 ferrari]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...