Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ruční brzda


Jimmy106

Recommended Posts

cus klucii :-) mam dotaz, da se nejak v techto klimatickych podminkach opravit rucni brzda? nemam garaz a dneska jsem zaparkoval, zatahl za rucku a ozvalo se PRD a mam po ptakach... s ruckou si muzu hrat jak chci... tak prosim poradte jak ji opravim... zrovna napadl snih a ja mam po ptakach.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ji pozivam vzdy + zpatecku a i kdyz bylo ted -14°C tak mi to slo uplne v pohode.. ale me napadlo jestli treba jenom to lanko nevyskocilo nebo se nejak neposunulo, nenatahnulo... protoze kdyz to vytahnu uplne co to jde (zkoro 90° :D ) tak se mi na hodne kluzkem povrchu kola zablokujou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si nechceš lehat, tak si zvedni auto;)

Nebo najdi nějakého kamaráda s garáží (v tomhle počasí).

protoze kdyz to vytahnu uplne co to jde (zkoro 90° ) tak se mi na hodne kluzkem povrchu kola zablokujou...

Ruplo Ti lano na jedné straně, takže na maximální vytažení ještě může druhá strana trohu zabrat.

A jinak, jak tu zaznělo \"Ručka v marazech = problém\" doporučení - jedničku nebo zpátečku a kola natočit k obrubníku, tedy v kopci, na rovině je to jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...