Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Start pri -17 Celzius


paliman

Recommended Posts

Inak taky moment ma teraz napadol, pred dvoma tyzdnami som startoval otcovu 2.0 hdi 2006 vonku bolo este trocha chladnejsie tusim -19 a naskocila az na 3 krat, ale bol pred startom pol hodinu zapnuty bufik, takze v baterke bolo menej napatia, ale aj tak ma prekvapilo ze nenaskocila na supu. Preto som bol dnes rano na vaskach ze ako naskoci. prvy krat som to startoval v takej kose. A v ten den som stretol este dve 407 dvojlitre, ktore naskocili taktiez az na treti krat a boli este rok mladsie 2007.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne pri vacsich mrazoch tiez niekedy chyti na druhy x, ale nikdy som neskusal viac x zhavit. Stara 406 chytila vzdy na supu. Ked mi to urobila moja 407 prvy x som ostal riadne vyhukany. Ale motor je v dobrej kondicii, jazdi skvelo, len tie starty pri minusovych teplotach niekedy, hmmmm............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne pri vacsich mrazoch tiez niekedy chyti na druhy x, ale nikdy som neskusal viac x zhavit. Stara 406 chytila vzdy na supu. Ked mi to urobila moja 407 prvy x som ostal riadne vyhukany. Ale motor je v dobrej kondicii, jazdi skvelo, len tie starty pri minusovych teplotach niekedy, hmmmm............

no no ved to aj mna to stve, ze na tom dvojlitri to akosi strakuje pri tych mrazoch, avsak aspon niesme sami, je nas viacej, ale to problem neriesi, svokrova laguna 1.9 dci 2003 stala v mrazoch dva tyzdne a natocil ju na supu. ja som to rano natocil 407 dvojliter na treti x. ale taktiez auto ide krasne spotreba krasna a aj celkovy dojem z akceleracie nenasvacsuje tomu aby bol niekde problem, len ma napadlo ci to nemozu byt zhavice. je mozne ze kontrolka svieti kratko ,ale zhavice uz odchadzaju???? otazka pre odbornikov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...