Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problem s PC


Rotorhead

Recommended Posts

dobre rano,

mam problem s PC, nevedel by nekdo jak to poresit ?

pri kliknuti na jakykoliv odkaz/hyperlink v MS Outlook, Word atd. mi PC pise \"Operace zrusena z duvodu omezeni platnych pro tento pocitac. Obratte se na spravce systemu.\"

Tusim ze to bude neco s nastavenim bezpecnosti, ale nic jsem nenastavoval, proste samo od sebe, mozna nejaka aktualizace Windows ci, co...

[upravil dne 15/12/2010 08:35 Rotorhead]

post-2599-14109614027656_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Chlapi, mám problém. PC se sám od sebe restartuje.

Vůbec netuším proč, prostě pracuju a z ničeho nic vypne a znovu nabíhá. Není to závislý na určitým programu.

Navíte o nějakým programu na kontrolu? Mám podezření na RAMku ale nevím to jistě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozeral si do event logu či tam nie je nejaký záznam? Bolo by dobré vypnúť automatický reštart v prípade závažnej chyby, teda ak ho máš zapnutý. Nastavuje sa to v Systéme/Rozšírené možnosti/Štart a zotavenie. V prípade, že sa ti podarí zostať BSOD opíš si čísla a podľa toho sa bude dať ísť ďalej. Neinštaloval si v poslednej dobe niečo nové? Taký problém som mal so základnou doskou, ktorá mala nafúknuté elektrolyty v okolí CPU. Po ich výmene bez problémov.

[upravil dne 28.1.2011 19:06 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal sem bootovací USB, nevím jestli bude log.

Nic novýho není instalovaný, PC sem formátoval v létě a běží na něm jen internet, Illustrator a pár blbostí, je to stanice na plotter a tisk. Žádný hry ani náročný programy. Samorestart to dělá dlouho ale nemůžu to s ničím dát do souvislosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...