Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Displej navi+rádio špatný+dveře v el.


kléma

Recommended Posts

Ahoj. Mám dotaz mám možnost koupit 807 a jde jí špatně displej pro rádio,navigaci ...(ten uprostřed palubky-ne ten veliký mezi budíky). Dělá čáry přes vynechané (jako když spadne mobil). Nevíte jak to bude drahá sranda,nebo to je achilova pata a dáse to nějak doladit. A mám ještě dotaz zda boční posuvné dvěře když j sou v el. a ta nejde jdou normálně dále ručně? kléma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě je rozdíl když tam máš ty lanka a motorky a bereš to přes ně. Ty co nemají elektrické otvírání jdou rozhodně snadněji, ale jako nouzovka se to dá, ale já bych to bez elektriky nechtěl, to ti je tak pohodlné. Škoda že to nemá také na otvírání kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě je rozdíl když tam máš ty lanka a motorky a bereš to přes ně. Ty co nemají elektrické otvírání jdou rozhodně snadněji, ale jako nouzovka se to dá, ale já bych to bez elektriky nechtěl, to ti je tak pohodlné. Škoda že to nemá také na otvírání kufru.

Přesně jak píšeš. Ještě kufr a je vystaráno. Už bych ani nevstoupil z vozu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problémy jsou se vším a vše jednou doslouží, ale kdybych měl volit zda s elektrikou a nebo bez tak i za cenu rizika, že se to jednou po...e tak bych bez elektriky nechtěl. Speciálně když člověk jde k autu s plnou náručí věcí a nebo když potřebují nastoupit děti, k nezaplacení.

A taky baby na to letějí. hihihi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...