Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spojka


třídvířko

Recommended Posts

Čau.Tak nevim,asi mi odchází spojka.Kolik se tak dá najet na spojku u 1.4 HDi???Stalo se mi to asi třikrát,ne v jeden den.Výjezd z křižovatka a po zařazení 4 kvaltu a sešlápnutí plynu,citelný prokluz.Teď mi to udělalo při 3 a 4 zas táhla úplně normálně.Není to pokaždý,jako by se někdy prostě jen nevrátila.Často tahám vozík,tak by se mi to snad projevovalo častěji ne?Co vy na to?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud proklouzne jen občas, tak bych to neřešil. Mně to taky na P306 párkrát za rok udělá. Ale pokud prokluzuje už na trojku, tak to už je k zamyšlení.

Kolik se dá na spojku najet? To je podle toho, jak s ní zacházíš. Dá se odrovnat i za 1000 km, někomu třeba vydrží čtvrt mega (když auto hlavně jezdí po dálnici). Pokud taháš vozík, tak tím spojce pochopitelně nepřidáš. Kolik je na ní najeto? Pokud to však víš ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, jak je to u 1,4 HDI, ale při těch km se nelze divit, pokud by pomalu odcházela. Pokud neklouže pořád, zatím bych to neřešil.

Táta zastává jeden názor: Pokud to na jedničku \"cuká\" (neproklouzne), tak to neřešit :)

U mého HDI je nejspíše původní (auto koupeno před dvěma lety od souseda) a má 250tkm. Jak jsem psal, občas mi proklouzne. Tedka poslední měsíc ani jednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...