Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Xenonova vybojka-jakou?


brslen

Recommended Posts

Po pravdě jsem si minulý rok koupil čínu za 600kč 2 výbojky a vydrželo mi to rok. Jenže svítím nepřetržitě a když jsem si spočítal co jsem na to najel, tak bych výbojku za 2000kč nekupoval. Svítí to stejně, vydrží mi to stejně a ještě vozím sebou náhradní, kdyby začala některá blbnout a vypadávala.

Link to comment
Share on other sites

Take sem menil vybojky mam tam D2R xenon výbojka 6000K a sem snimi spokojenejsi nez s original vybojkou vic sviti. Kupoval sem je na xenon-lights.cz za 389 jednu. Jinak to ze prestanou sviti a pak se rozsviti je normalni nekdy k tomu staci vypnout a zapnout svetla a zase chvilku budou svitit ale jak je psano o prispevek vyse tak brzo odejde.

Link to comment
Share on other sites

Já mam xenony originál do toho D2R výbojku za 600kč pár - teplotu mam 8000 K a svítí to nádherně křišťálově. A jestli mi za rok přestane svítit, koupím si zase za 600kč pár a ušetřím... lepší než cpát peníze za výbojku co jedna stoj 2000kč a za rok odejde taky...a reklamace? \"pane - xenon není na denní svícení\" takže volba je jasná.

Kdo si není jistej svítivostí podle teploty 4000K, 6000K, 8000 K, 10 000 K, 12 000 K tak stečí mrknou na youtube, jsou tam dobrá porovnání... určitě si každý najde své.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...