Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

auto stale cuka :(


DERT123

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
Obaja máte fap off, tam hľadajte zdroj svojich problémov. Asi vám to odflákli.

ee.Neni nekdy pravda ze se udela spatne.Jedine ze se jednotka spatne zapise nebo to udela nekoretne.Ale kdo dela FAPoff a ma orig soft a kabel tak neni duvod aby se to pos...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obaja máte fap off, tam hľadajte zdroj svojich problémov. Asi vám to odflákli.

to by si nebol ty keby si nazabrrrrdal, mam fap off a nemozem si to vynachvalit, nizsia spotreba , kultivovanejsi chod motora a to nezabudaj, ze som chvalil 1.6 hdi,ale teraz sa to tomu urcite nevyrovnaaaa, ale opakujem mne nevadi,ze tam fapko mas, cize by bolo fer keby sme sa respektovali:).

ked cuka tak asi koli egr ventilu, alebo tusim snad aj koli senzoru tlaku turba. neviem presne predpoklada...:) adios

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:myslim tak buď rád kým ti to ešte funguje:P

[upravil dne 8.1.2011 20:02 AnotherOne]

...oooo dakujem za tvoje obavy,ale urcite niesu namieste a ver mi , ze ak sa to pokasle a bude to koli fapoffu tak ti o tom napisem aj sukromnu spravu. Inac prajem vela stastnych kilometrov v novom roku...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tá váha vzduch sa nachádza za vzduchovým filtrom (viď foto). Keď to odpojíš od filtra tak vo vnútri by malo biť čidlo/snímač prietoku vzduchu, cybercop mal asi a mysli skúsiť ho čistiť. Osobne si myslím že ak meníš pravidelne vzduchový filter tak sa nemá od čoho zasviniť to čidlo a ak by bola váha vzduchu špatná tak by to asi odhalila diagnostika.

post-27076-14109615059274_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...