Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Biele podsvietenie vs policajti ?!!!


KapriQ

Recommended Posts

koblih: Keď má príkaz ničo najsť tak si teoreticky môže najsť čokolvek . . . Svetlá,kolesá OK suhlasím, koncovku výfuku si mal homologizovanú ? ? ?

To si neviem si predstaviť k čomu by to ako bolo, keby nebola . . .

Je to haluz . . .

Jo koncovku jsem měl homologovanou, všechny mám homologovaný... voni už to tak ti výrobci originál vejfuků dělají :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hafan: ale bacha, to bol Packa, a on bol strasne jebnuty a vyhlasku cital iba z rychla, niekedy som sa na tom \"Ako to nespackat\" nekne smial :D ....

...kazdopadne nerieste uz podsvietenie, kto chce nech si ho spravi a je pokoj, u nas v meste beha dost aut s podsvietenim, policajti na to nic nehovoria, dokonca tu mame aj par podsvietenych skutrov (jeden to ma cervene, ked ide vyzera ako keby horel :D)...

... mne zas jeden technik (neviem ci to nebolo dokonca z STK) hovoril, ze taketo osvetlenie moze byt napojene na osvetlenie kabiny a zapinat sa pri otvoreni dveri, ale tazko povedat, vyhlasku ohladne tohto som nestudoval, ale je to jedna z tych veci, ktore prave vdaka filmom beru ludia na autach celkom prirodzene :papa

A ked sme pri tom, kde je Durko? Sak tomu svieti kazdy cm2 auta :D

[upravil dne 17/12/10 06:28 Qcko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,nečetl jsem sice úplně všechny příspěvky,ale řeknu ti svojí zkušenost-neony mám už cca 3 roky a nikdy mi na to nikdo nic neřekl...

Naposledy když mě stavěli policajti tak byly neony celou dobu rozsvícený a neřekl na ně ani slovo...A to je musel na 100% vidět.

Už asi 1000x jsem minul policejní auto,když sem měl zapnutý neony-a nikdy nic...A to ty neony nesvítěj zrovna málo.

Jo a ještě takové malé doporučení-pokud chceš kvalitní neony-tak si kup diody.Pravý neon ti vydrží se štěstím tak půl roku...

www.ok-neony.cz Tenhle chlápek to vyrábí na zakázku a neuvěřitelně kvalitně.A má k tomu i různý vychytávky jako dálkový ovládání,audiosenzor atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz exprezident prohlasi, ze mas skocit z okna, budes mu verit?

i kdyz je koupis, tak na to nemas homologaci...........

zrcatka, zasterka - bylo to na aute schvalene jako celek, popr. je to oiginal prislusenstvi...opet to ma homologaci pro to, aby to bylo na aute.....

blikajici a SVITICI vystrazky maji policajti tak zachranka i vedle mlhovek, coz uz je docela nizko.....

Jako nebudu ti to vymlouvat, dej si tam co chces, snad te nechytnu a snad te nikdo nenaboura, protoze pojistovna, pokud to najde, tak bude delat problemy

nicmene stale placas picoviny bez jedineho padneho argumentu.... :roll

Scratch: No ako som už uviedol hore . . . Policajný EXprezident toto prehlásil v televíznych novinách . . .

Daj pod auto co chces . . . Keď chceš tak si ich vyrob, ja som si ich kúpil . . .

A ked sa nad tým tak zamyslím, utrhnúť sa môže aj zásterka, nárazník zrkadlo a to tak isto može spôsobiť FRAJEROVI škodu, alebo sa mýlim . . . ? ? ?

\"Pičoviny\" . . . . ? ? ? Pokial viem tak Majáky blikajú, že ??? Sú na streche poprípade v urovní očí , že ? ? ?

No asi tak by som ti na tvoje píčoviny odpovedal . . .

:roll:roll:roll:roll
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry, ale ty si kokos..... riť uz vyfajcenou mam :)

za argument budu povazovat schvalenou homologaci.....

pokud ji nemas, tak to na aute nema proste co delat a daji se ocekavat problemy s policajty-pokud to jsou kokoti..... nebo policajtka.

Ale jsme v sekci tuningu, kde se s homologaci vetsinou moc nepocita, takze to chapu, i ja mam na aute nehomologovane veci.

ale spolehat na nejake placnuti nekolika slov nejakeho expolicisty do televize se fakt nebudu, protoze existuje nejaka vyhlaska... :)

[upravil dne 21/12/2010 11:58 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne mas recht . . . Myslím, že aj ked si vymeníš antenu z benzinky, tak ju nema hologizovanu . . . Ale myslím, že každá uprava tak trochu hraničí ze zákonem . . .

Teda pokial do toho nevrážaš 10000-ce aby si kupoval všetko s homologizáciou . . .

Ale zas mať na aute všetko v poriadku by mna asi nebavilo ani jazdiť . . . :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo :)

ja teda musim uznat, ze kdyz je auto hezky udelane, tak ho policajti nechaji byt, naopak mi to i pochvalili :), ale vzdy se muze najit nejaka kurva, jako ta naposled v Pardubicich.

V novy pace mi sli benga po podlozkach na kolech, jen jsem zaslechl, no to je jeste v norme, to jeste jde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

já nevim přijde mi to úplně zbytečny to řešit protože večina lidí tam má věčí kola který nemá zapsaný v techničáku.... spojlery který nemaj atesty.... v v blízký budoucnosti se uvažuje o mobilním STK.. takže ty co maj místo katalyzáturu trubku tak sou v.... takže myslim že tohle je úplně to poslední co bych řešil..... a ps... pro ty co to zapínaj jenom na tuningu ... to je auto néé obraz do galerie.... kterýho oprášim prach a du ho vystavovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...