Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyplatí se řádné-placené členství v klubu?-pohled ze strany členů


Pe.Tr

Vyplatí se řádné-placené členství v klubu?-pohled ze strany členů  

  1. 1. Vyplatí se řádné-placené členství v klubu?-pohled ze strany členů

    • a) ano
      79
    • b) nevím
      12
    • c) ne
      8

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

a proc se predseda vlastne pta ?? ...

chystaji se nejake zmeny v systemu clenstvi ???

změna členství se samozřejmě nechystá aspon ne za tohoto vedení kterému končí funkční období v polovině příštího roku.

ptám se proto abych si ujasnil co je vlastně pro členy prioritní , zda využívat slev nebo podporovat dobrou činnost fora potažmo klubu.

Mám v hlavě docela zajímavý projekt zaměřený na tu čast která se klaní na stranu pro čerpání slev u partnerů . ovšem tady většina píše že slevy nevyužívají ,což je mi divné , např u autokelly mame měsíční odběr 80-100 tis měsíčně!!!

Co se týká fungování klubu a fora tam bych taky chtěl nějaké nápady dotáhnout do konce .

Šlo me oto jestli se do toho projektu pouštět či nikoliv páč by to nemělo stejně smysl ,protože to stejně lidi nevyužívají a podporují klub aniž by za to něco chtěli za což jim velké díky.Jsou tací kteří přispívají i víc než musí a jsou i dokonce tací co přispěly zpětně. Člen napsal že šest let je na foru s 307 s kterou jsme mu pomahali tak poslal 6x307 a + poplatek za členství.

At se vrátím k tematu, pokud chci zařizovat větší slevy u vícero partnerů pro řádné členy , musím mít v ruce trumf v podobě pevné nákupní síly což je přiznejme si aktualně 400 řadnych členů pro čr+sk+jiné , což pro spoustu celorepublikově pusobících firem není tak zajímavé jako když řeknu že těch členů je 1000 nebo 1500 ne-li více. A ted proč ta otázka nazačátku a poprosím vas o nazory .

Co udělat proto aby řádných členů bylo víc???

p.s. Vánoční dárky jsou již na poště a míří ke všem řádným členům v čr , 47 řádům v sr a Oldovi do švýcarska.

p.s. pro některé členy vyjadřující se výše že slevy nevyužívají jen připomenu že i to že poznali některé členy klubu díky kterým ušetřily spoustu peněz je výhoda u některých víc než velká :D dotyční si jistě vzpomenou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pe.Tr : 400 radnych clenu a odber 80-100K mesicne ? Tak to jsem pozadu teda, ja byl co jsem radnym clenem (pres pul roku) zatim v A-K jen asi 2x-3x :mad: ..ale je to hlavne tim,ze jsem nic nepotreboval,auto jezdi fajn a na nejake veci okolo (vylepseni) nebyly penize .. Jinak cokoliv krom vonavek do auta a cisticich ubrousku vzdy kupuji a budu kupovat v A-K o tom nemuze byt pochyb :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jim to chvilku bude trvat, ale podle prvních plánů co jsem viděl chtějí udělat celkem slušnou sít, ale zase na druhou stranu některé pobočky zavřít, takže se necháme překvapit co nám rok 2011 přinese... :) Sice u nich nenakupuju, ale docela mně to zajímá jak se ELIT pochlapí a co vlastně se sítí AK provedou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som zlavy v Kelly vyuzival urcite, ale ziadne autokelly v okoli nemam:(

No já AK mám tzv. na dostřel (Klášterec nad Ohří) 17 km nicméně když jsem se vytasil s klubovou kartou, tak na mě vyvalil oči jako kráva před kopcem a o nějakých slevách nechtěl ani slyšet???:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som zlavy v Kelly vyuzival urcite, ale ziadne autokelly v okoli nemam:(

No já AK mám tzv. na dostřel (Klášterec nad Ohří) 17 km nicméně když jsem se vytasil s klubovou kartou, tak na mě vyvalil oči jako kráva před kopcem a o nějakých slevách nechtěl ani slyšet???:myslim

A je to fakt prodejna AK nebo jen prodejce náhradních dílů, který díly od AK překupuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Ist tam, zistit ci maju diel, potom cakat, znovu tam ist....

Keď si pozrieš cez e-shop priamo info o dieloch \"i\" tak je tam tlačítko \"všetky sklady\" a zobrazí ti na ktorej predajni konkrétny diel majú. Ak by nebol v tej do ktorej chceš ísť tak si to stačí telefonicky objednať a väčšinou do drujého dňa ti to zabezpečia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dělám objednávku v AK vždy po e-mailu, přestože je díl skladem. Může se stát, že než tam dojedu, tak jim dojde :D.

U některých dílu je nutná objednávka na prodejnu, protože to mají třeba jen na centrále. Všechno řeším přes e-mail, tam vypíšu objednací čísla a registrace je na P-C, někdy to pracovník udělá na P-C + moje jméno.

FrantaCV: jak psal Peta, tak v seznamu není, takže to není přímo prodejna AK, tam hold s kartičkou neuspěješ :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koblih69: klub není jen toto forum, ale i hlavní stránka, kde máš svůj profil, kde ty máš u kolonky řádný člen napsáno NE a je u toho vyskakovací okno s nápovědou jak se stát řádným členem. Píšu to po paměti, jak to bylo před lety, kdy jsem se stal řádným členem já, možná se to trošku změnilo. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...