Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Práce od ledna?


Medvěd

Recommended Posts

Tak jsem dostal na Vánoce krásný dárek ve formě ukončení prac. poměru ve zkušební době - nastoupil jsem na místo člověka, který měl 22.12. odejít do důchodu, dnes ale oznámil šéfovi, že si to rozmyslel a v práci by rád zůstal. Nehodlám si stěžovat na osud ani se vztekat, spíš se chci zeptat, zda by někdo nevěděl o vhodné pozici?

Představa? Nejraději obch. cestující (sortiment kmihy /praxe 17 let, osobní kontakty s knihkupci napříč celou ČR vyjma Prahy/, ale zkusil bych třeba i hračky, papírenské zboží, deskové hry, hlavolamy apod.). Krom obch. cestujícího bych určitě mohl být využitelný jako řidič dodávky do 3,5 t (jezdil jsem běžně 80 - 100 000 km ročně auty typu Fiat Ducato, VW Transporter).

Nemyslím si, že by se mi povedlo sehnat práci právě přes Peugeot.-club - zkouším samozřejmě i jiné kanály) - ale co kdyby náhodou ....

Myslím si, že mým hlavním kladem je spolehlivost a férovost, kterou jsem i na tomto fóru několikrát prokázal.

[upravil dne 13/12/2010 22:32 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:o:o:o:o :(:(:(:(:fnuk:fnuk:fnuk:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha

co k tomu dodat?

Pozeptam se ti, mama je byvala knihkupecka, Melantrich, Kanzelsberger, zeptam se ti u Svojtky - dela tam kamarad, ale jak to v dnesni dobe je, nemuzu ti nic zarucit :(

V praci mame levne knihy, ale nevim nevim....mam se zeptat i tam?

To je fakt na posrani....

[upravil dne 13/12/2010 23:59 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratchi - dík za ochotu.

Po pravdě na krám se mi moc nechce - většinou málo peněz a práce i o víkendech. Spíš bych měl zájem o nějaký ten volant, ale samozřejmě když nic nebude, vezmu téměř cokoli. Každopádně v pondělí na pracáku se budou divit .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chces tak se ti optam segry co bydli v Praze ta ti muze zaridit ze budes dodavkou dovazet syry z italie a rozvazet je po praze a kazdou neeli dostanes na ruku 5 tisic..takze na mesic 20 tisic...jediny co musis obetovat je cas...vetsinou budes cely tyden pracovat..ale vikendy volne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medved: myslel jsem samozrejme prodej a zasobovani, ale ona se ta zavazka v dnesni dobe spise resi pres dodavatele :/

ale jeste se ti muzu zeptat po znamych, co provozuji dodavkovou spedici, ale tam nevim, jak to je s casem....a predpokladm praci na ZL....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...