Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kdo mi slozi komp???


straki007

Recommended Posts

dadavide, upřímně.. tuhle grafárnu mám na svém notebooku, okolo tří let starém.. de facto ty parametry jsou stejné, něco mám lepší, o to nejde.. chci Ti jenom říct, že nové hry na tom rozhodně nerozběhám ;-)). Tak nevím, co hraješ.. ;-) A nebo ano, rozběhám (některé), ale musím jet na minimum té hry a to nemá cenu..

Teda co na tohle mam rict :D Jak nekdo muze srovnavat notebook se stolnim pc,kdyz ntb se pocitaci nikdy nevyrovna,muzu sestavit notebook a pc se stejnymy parametry a stejnak ten pc toho zvladne vzdy vic :D Ono kdyz to clovek trochu pretaktuje,dobre zchladí atd tak to neco zvladne...jo a oprava nemam 8600 ale 8500GT a osobne jsem si zahral gta 4,cod modern warfare 2,crysis,farcry atp...krome gta4 se mi nic nesekalo a kdyz se ty gta snizily tak se taky nesekaly ;)

Jo a vse hraju v rozliseni 1920x1080 klidne kdo neveri,neni problem se mrknout,momentalne mam v pc colin mcrae dirt 2,pekna hra :)

[upravil dne 13/12/10 21:30 Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dadadavid, promiň ale pokud nemáš nabídku tak toho nech, chapu že to ve sve době byl dobrý stroj ale dnes je už za zenitem, to musiš uznat, a hlavně jsou ted trochu jiné ceny.

Ok,jen dodám ,ze jsem ho sestavoval minulý rok :) a jeste priznam,ze jsem do toho nezapocital to,ze zakladni deska stala 6 tisic :) tu jedinou jsem kupoval driv kdyz jsem mel sen jak si postavim silnej pc http://www.svethardware.cz/art_doc-0882AEF1893609D1C125736E0051A4D5.html

Jinak samozrejme dneska neni problem 8mi jádro 16gb ram 1tb disk nebo 2gb dvoujadrova grafika...to vim a uznavam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dadadavod :D

S tou zostavou GT4 v rozliseny 1920x1080 zo strednymi detailmy v pohode ? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Sorry, musel som ...

Ja nevim proc provokujete,ale kdyz jinak nedas,pohledej na youtube na cem to jde rozebehnout a jen upozornuji ze byly nainstalovany veškerý patche na snizeni kvality,hlavne jsem teda vypnul stíny,potom nejakej den graphic downgrade atp..dost dlouho jsem si s tim hral tak aby mi to slo ;) samozrejme ze jen tak bez uprav by to neslo ;) jiank se omlouvma za zbytecny prispevky ale nemaj me tu provokovat,nemam duvod lhat.

Tady jeste video s jeste slabsi sestavou nez mam ja,akorat grafiku ma silnejsi

[upravil dne 13/12/10 21:44 Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eurocase mě jako takovej nevadí, napsal jsem tam jen že 400W při učinnosti 60% je na tu sestavu málo, jen ta grafika něco schroupne.

jinak kvalitní zdroje Seasonic vyrábí taky vlastně Eurocase

Mmch zítra mi dorazí tenhle: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=74749

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno koukám, že se tady rozjela pěkná debata :) Hlavně je zábavný číst o rozpohybování GTA 4 mistrem Dadadavidem :D na jeho pekelném stroji, věřím mu že rozpohybuje každou hru (teda skoro každou), jde o to co to u něj znamená rozpohybovat 2 FPS? :D:D:D Jinak straki sedmičky běhaj na min. konfiguraci procesor 1GHz, RAM 1GB (32bit), 16GB HDD (32bit). Zrovna včera jsem je instaloval našim na jejich historický AMD Sempron 1.6GHz s 1.5GB RAM a běhaj celkem svižně (zatím :D).

Pro hraní důrazně doporučuju dát zmiňovaných 4GB RAM, když tam budou jen 2GB, tak se disk zblázní a třeba COD MW2 nebo Black Ops si moc nezahraješ. Souhlasím že GTS 250 něco schroupne není to žádnej šetřílek :) ale třeba Crysis i Black Ops na ní běhaly úplně bez problémů (Black Ops na max detaily, Crysis na High bez AA). Ono vlastně zbytečný vyzdvihovat Black Ops protože běhá na stejným enginu jako COD WAW i COD MW2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dadadavid - ještě poznámka, o jakém štěstí při skládání PC je řeč? :D:D:D Třeba moje PC viz. foto je vlastně taky o štěstí (stěstí že jsem měl prachy :D:D:D) Jo a prosímtě přehodnoť si prosím svou frázi \"rychlost tam určitě je\" neboť je už skoro rok 2011 :) :) :)

[upravil dne 14/12/10 13:20 Pino]

post-31369-14109614023228_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno koukám, že se tady rozjela pěkná debata :) Hlavně je zábavný číst o rozpohybování GTA 4 mistrem Dadadavidem :D na jeho pekelném stroji, věřím mu že rozpohybuje každou hru (teda skoro každou), jde o to co to u něj znamená rozpohybovat 2 FPS? :D:D:D Jinak straki sedmičky běhaj na min. konfiguraci procesor 1GHz, RAM 1GB (32bit), 16GB HDD (32bit). Zrovna včera jsem je instaloval našim na jejich historický AMD Sempron 1.6GHz s 1.5GB RAM a běhaj celkem svižně (zatím :D).

Pro hraní důrazně doporučuju dát zmiňovaných 4GB RAM, když tam budou jen 2GB, tak se disk zblázní a třeba COD MW2 nebo Black Ops si moc nezahraješ. Souhlasím že GTS 250 něco schroupne není to žádnej šetřílek :) ale třeba Crysis i Black Ops na ní běhaly úplně bez problémů (Black Ops na max detaily, Crysis na High bez AA). Ono vlastně zbytečný vyzdvihovat Black Ops protože běhá na stejným enginu jako COD WAW i COD MW2.

No ty gta 4 jsem rozpohyboval pri strednich detailech a pri vypnutych stinech na 19fps.. jinak treba call of duty modern warfare 2 temer na plne detaily nejakych 35 fps,coz bohate staci...nevim co se na tom nezda kdyz 4 gb ram,512mb grafika a dvoujadro 1.6 pretaktovany na 2 ghz :) jeste dotazy??

[upravil dne 14/12/10 13:57 Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upozornuji ze byly nainstalovany veškerý patche na snizeni kvality,hlavne jsem teda vypnul stíny,potom nejakej den graphic downgrade atp..dost dlouho jsem si s tim hral tak aby mi to slo ;) samozrejme ze jen tak bez uprav by to neslo ;) jiank se omlouvma za zbytecny prispevky ale nemaj me tu provokovat,nemam duvod lhat.

Tady jeste video s jeste slabsi sestavou nez mam ja,akorat grafiku ma silnejsi

K cemu to potom je, kdyz to pak vypada jako GTAIII?

[upravil dne 14.12.2010 15:04 MrChodny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[/rquote]

K cemu to potom je, kdyz to pak vypada jako GTAIII?

[upravil dne 14.12.2010 15:04 MrChodny][/rquote]

tady screen jak to mam...POVŠIMNĚTE SI,že pameti ram castecne vyuzivam jako pamet grafiky,jak rikam,pohral jsem si s tim,dole je videt,to vetsi zelene cislo,tak tolik je pristupna grafika...Ted se mi posmivejte... ;)

post-30338-14109614024365_thumb.jpg

[upravil dne 14/12/10 14:15 Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitek1 : Dnes jsou tu doby kdy nezáleží jen na tom jak se hra hraje a i na tom jak vypadá, k čemu by byla v dnešní době skvělá hratelnost,

kdyby se na to nedalo koukat??

Dadadavid: Hmm pěkný nastavení, nějaký podobný jsem kdysi zkoušel nastavit na nějakým PC a bylo to k blití, sorry ale Very High detaily jsou nečem jinym ať už je řeč o jakýkoliv hře.

Ale pořád se tady odebíhá od skutečnýho tématu, a to strakiho PC který potřebuje postavit :) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...