Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo mi slozi komp???


straki007

Recommended Posts

Já vím že Eurocase je šmejd, ale za tyhle peníze se těžko hledá něco kvalitního :( Já osobně jsem dal jen za skříň a zdroj přes 3500,- takže vím že skříň se zdrojem za litr je naprd, ale aby se člověk vešel do tak malý částky musí se něco obětovat, každopádně straki píše že zdroj má, tak tím líp pro něj :) Jinak disk a mechanika přijdou tak na 1500,- dohromady když vemu 500GB SATAII a DVDRW ale to už je cena zase výš a výš :) Hodně záleží na co se ten počítač bude hlavně používat, to je myslim docela potřebná informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bez zdroje to nestavim, musim to otestovat a zahořet, instalnout tam zkušebni verzi systemu, kdby to bylo tady tak OK, ale tohle je trochu daleko na to aby se po spuštění zjistilo že něco nejede a dopravit to do patku by bylo tak tak.

[upravil dne 13/12/10 21:31 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bez zdroje to nestavim, musim to otestovat a zahořet, instalnout tam zkušebni verzi systemu, kdby to bylo tady tak OK, ale tohle je trochu daleko na to aby se po spuštění zjistilo že něco nejede a dopravit to do patku by bylo tak tak.

[upravil dne 13/12/10 21:31 Radek Hurvajz]

Naprosto souhlasim.Ale ta dalka.A mne to napadlo az dnes ze to muzu hodit sem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naše bednička je poskládaná, ale jestli na tom chcou kluci hrát Crysis tak bys musel dokoupit lepši grafickou kartu, jinak by to na tom mělo fachčit ok. PPLkem bych to mohla poslat tenhle čtvrtek a bezplatně (v rámci pracovní pošty :) )

Takže bys měl ještě týden, kdyby něco nebylo podle tvých představ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jen tak pro informaci samotnou bednu jsem si poskladal za cca 5-6 tisic a neni hra co by mi nesla...mam tam intel core duo 1.6ghz,geforce 8600gt 512mb ddr2,ram 4gb,mainboard Gigabyte...neni hra co bych nerozebehl...vcetne uzasnych gta 4

Ja tam budu ale davat Wokno 7

To by asi nepobralo....

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já mám nějaké čtyřjádro od Intela a vůbec nevím, co je GTA4 :D A mi prodejce sliboval hory doly. Už jsem ten počítač úplně rozšrouboval (alespoň jsem ho při tom vyluxoval) a žádná součástka na sobě nemá napsáno GTA4 :( Nemáte někdo fotografii, co mám hledat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dadavide, upřímně.. tuhle grafárnu mám na svém notebooku, okolo tří let starém.. de facto ty parametry jsou stejné, něco mám lepší, o to nejde.. chci Ti jenom říct, že nové hry na tom rozhodně nerozběhám ;-)). Tak nevím, co hraješ.. ;-) A nebo ano, rozběhám (některé), ale musím jet na minimum té hry a to nemá cenu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já mám nějaké čtyřjádro od Intela a vůbec nevím, co je GTA4 :D A mi prodejce sliboval hory doly. Už jsem ten počítač úplně rozšrouboval (alespoň jsem ho při tom vyluxoval) a žádná součástka na sobě nemá napsáno GTA4 :( Nemáte někdo fotografii, co mám hledat?

Legrace te neopoustiiii:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sice nemam ponuku, len chcem upravit povedomi na znacku Eurocase ...

Z levnych modelu, fakt levnych, je proste Eurocase top, skusali sme je na zatazovych testech, a kdyby ste videli tu sinusovku na jinych modelech, eurocase se drzel nejlepe, a ako lacny zdroj jinou znacku neberu (ja mam enermax) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...