Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Antipollution fault


třídvířko

Recommended Posts

Čau všichni.Tak už jsem tady opět s problémem u P807.Manželka s ním jela ráno do práce a vše ok.Teď večer když se vracela,tak jí to jelo 20.Po zhasnutí a opětovném nastartování se dostala na 50.Cca po 1km se rozsvítila kontrolka diagnostiky.Auto se rozjelo a jelo normálně,ale s kontrolkou dia.Tak jsem do toho sedl,jestli se to neztratí a nic,po startu kontrolka a antipollution fault.Ale jede to dalo by se říct normálně.Fap mám venku,tak nevim.Má to něco s životnim prostředim,ale jak jsem tady tak koukal,tak to může být i spousta věcí okolo.každopádně asi zajet do peugeota na diagnostiku že?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mě to udělalo, když bylo 20 pod nulou... nastartoval jsem ujel 500m a zdechlo to. Ten samej fault a kontrolka svitila... dal jsem to do teplý garaže, když jsem na 8x dojel zpět a bylo po problému... začal jsem přidávat adetyva proti zamrzání a je do dobrý.. je to od tý doby, co se přidávaj ty zatraceny biosložky, drív jsem na horách žadný takový problém neměl a to bylo -25 třeba 14 dní v kuse... :aut

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

..tak nejdem zakladať novu temu aleotvorím znova túto...

..tiež nastal problém s Faultom večer som odstavil auto v garaži rano prídem k nemu a nechcelo poriadne naštartovať tak som potočil dlhšie chytilo a hned pílo a naskočila naša znama hlaška a zostala svietiť kontrolka motora takto to bolo 2 dni nezhasinala tak som zašiel na diag. napísala spínač na spojk. pedali,žhavenie a nizky tlak v lište chyba sa vymazala skušalo sa štartovať a dobre jazdil som cely večer cely den a bolo dobre,ked som dnes odstavil auto na chodníku mierne naklonene a mal som už skoro rezervu idem naštartovať a to iste dlho točilo kym chytilo...tak ma zaujíma či to nemohlo natiahnuť vzduch preto napisalo nizky tlak,alebo čo lebo cez den som smelo jazdil a nič...alebo to je DRV skusiť ho vyčistiť alebo čerpadlo v nadrži...a ozam je v nadrži pri čerpadle aj nejake sitko.?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...