Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2 dotazy: 1.gumoasfalt ve spreji 2.odečnívající kliky


Dadadavid

Recommended Posts

Ahoj mam 2 dotazy 1:Koupil jsem si gumoasfalt ve spreji,bude hodne vadit kdyz jsem ho nanesl ted v -2 stupnich a ani jsem to moc neocistil??dal jsem to jen na prahy...byly celkem dost čistý

a 2: jde nejak opravit odečnívající kliky??tvarej se jak kdyby se mely vylomit pri otvirani dveri :( ale jen zadni viz foto ale moc to tam videt neni...

post-30338-14109614016343_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co na to chceš říct - k tomu gumoasfaltu nevím co máš na mysli. Ta klasika asi ve spreji není, takže asi myslíš nějaký jiný výrobek. Pokud jsi to neočistil a nevysušil tak je to asi spíš an sundání, protože jsi akorát zavřel uvnitř rez a vlhkost, ta teplota je asi taky nesmysl, nevím co je to zač, ale některý tyhle spreje když zmrznou ( tedy myslím ta pixla se sprejem ) tak pak neschnou.

U kliky pokud se dobře pamatuju jsou 2 šrouby a někdy se to v tom plastu vytrhne, dá se to poměrně dobře opravit. Musíš sundat tapec, kliku vyndat a prohlídnout to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těch prahů spíš než gumoasfalt radši prošťourej díry na odtékání vody. A vystříkej je zevnitř nákym voskem (nebo aspon olejem), ale v teple a měly by být vyschlý. Tim gumoasfaltem jsi nic nezkazil, to se do jara oloupe bez následků.

Díky presnetohle jsem chtel slyset :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...