Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prosim o radu 1,8 16V palivove čerpadlo???


stano sb

Recommended Posts

Čerpadlo tlačí vždy když zapneš zapalování pár sekund, pak přestane a zase začne až nastartuješ.

Krom toho by tam měla být výjimka, když zapneš zapalování s plynovým pedálem na podlahu, tak čerpadlo tlakuje mnohem dýl - využívá se třeba když ti došel benzín nebo když byla odpojena palivová rampa.

Dál je aspoň u modelů s MUXem taková fičura, že když jen zapneš zapalování a nenastartuješ, tak aby jsi slyšel čerpadlo, musíš cca minutu počkat a pak to zkusit znovu. V tomto mezidobí totiž znovu netlakuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě osobně to taky pokaždé netlakuje, už jsem si toho všimnul dříve, problémy se startem ale žádné nejsou. Vždy chytí na poprvé i když se mi zdá, že někdy trochu déle točí startér. rád bych se taky dozvěděl od někoho znalejšího, jestli musí vždy čerpadlo po otočení klíčku natlačit a nebo si hlídá tlak a natlakuje dle potřeby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čerpadlo má běžet pokaždé po zapnutí zapalování, ale neběží pokud jsi měl zapalování zapnuté cca 1 min. předtím. Musíš chvíli počkat a potom to zkusit znovu. U mě tak dlouho až přestane svítit třeba posvětlení tlačítek pro stahování oken. Teprve až tlačítka zhasnou, tak po zapnutí zapalování tlakuje opět.

Pokud čerpadlo netlakuje tak zkusit bouchnout na nádrž zespodu.

|Charlie1: nebudu offtopicovat, pošlu SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...