Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě autorádia od JODA406


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Jen chci upozornit na neseriozní jednání člena Joda406 při prodeji tohoto autoradia. V SZ jsem se dohodli na ceně 1400 a že přidá 2 reproduktory 13cm, dnes jsme byli domluveni že si pro autoradio přijedu. Ráno mi přišla SMS že o radio ma zajem otec a že neví ještě jestli si ho vezme, že by prodej odložil na příští týden. Jsem naštvanej na nejvyšší míru. Chapu na jednu stranu je to v rodině, ale vyšplouchnout kupce těsně před předáním přes dohodu s ním je sprostý. Nechce se mi věřit že by nevěděl dříve že otec má zájem o to radio.

Odkaz na inzerat:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přesně tohohle pioneera máme doma taky a je to, co se ovládání týče, opravdu nicmoc. Stanice se ladí těma pidi výstupkama vedle kolečka a pro větší ruce je to dosti nepohodlné. Nehledě na to že pro naladění další frekvence nestačí jen ťuknout, ale musíš do podržet - když jsou dvě stanice blíž u sebe, tak jí klidně přejedeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přesně tohohle pioneera máme doma taky a je to, co se ovládání týče, opravdu nicmoc. Stanice se ladí těma pidi výstupkama vedle kolečka a pro větší ruce je to dosti nepohodlné. Nehledě na to že pro naladění další frekvence nestačí jen ťuknout, ale musíš do podržet - když jsou dvě stanice blíž u sebe, tak jí klidně přejedeš.

Tak radia si raz hodis do pamete a mas pokoj ne ? Teda do kym nevytahnes baterku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to jako všechno chapu, jen prostě se tohle nedělá, už to bylo uplně upečený a hotový no. A jak piše Koblih o radio už zajem nemám. A k ty ferovosti, myslim že SMS není nejlepší řešení, když už tak bych zavolal abych věděl že o tom dotyčný na 100% ví, taky jsem tam mohl dneska přijet a koukat že tam nikdo není

[upravil dne 13/12/10 15:01 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, vzhledem k tomu, kolik jsem měl jeden čas \"zájemců\", co volali, že sedaj do auta a jedou, ale 50km nedojeli ani za dva týdny, zato pak volali kvůli další věci... Někteří pamatují můj inzerátový telefon a seznam v něm, občas jsme jej dával k dobru v hospodě: Blb1, Blb2... :) Každá taková situace má dvě strany. Ostatně slyšel jsem tu na klubu jakousi historku, kdy si někdo nejmenovaný z klubu objednal odtah u jiného nejmenovaného z klubu, a když ten byl nějakou dobu na cestě, zavolal mu, že smolík, že má někoho levnějšího - půl dne a pár set km v heiselu. Holt je to někdy \"legrace\" z obou stran.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jdete s tou fiktivni smrti uz dohajzlu, je to davno vyresena vec, tak nevim, proc to furt vytahujete........

ten clovek mi naferovku prijel napriklad osahat auto, ktery kdysi tady nekomu prodal a dal mi k tomu cenne info.....v podstate jsem diky nemu zjistil, ze jsem kokot :D

ze byl tenkrat blb a zachoval se tak jak se zachoval, to je pravda, ale uz je to fakt stary....

PS: jinak Radku, plne s tebou souhlasim, nedela se to, ale na druhou stranu, to radio je fakt slupka, jestli chces, najdem neco lepcejsiho :)

[upravil dne 13/12/2010 23:55 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radií je hafo všude, to seženeme v pohodě, bylo pro mladyho do Punťi, ale o to nejde, mě šlo hlavně o princip. Navic Joda je podle profilu jen o par dní starší než muj mladej, vcelku bych pochopil kdyby řekl \"Hele sorry, táta přišel na to že chci prodat radio a hrozně zuří, ja ti to prodat nemužu\" Ale takhle se vymlouvat to se mi nelíbí. Nevim jak to je, ale myslim že za tim něco takovýho je.

[upravil dne 14/12/10 00:44 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...