Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozsvícení světel při odemknutí


Danny88

Recommended Posts

Tahle funkce je spojena s Follow me home a dešťovým snímačem. Nepamatuji si, ale jestli mi to fungovalo u 307 T6 u 308 to funguje určitě. Pokud máš dešťový snímač, tedy automatické rozsvicení potkávacích světel v závislosti na intenzitě světla, aktivuj si funkci follow me home.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle funkce je spojena s Follow me home a dešťovým snímačem. Nepamatuji si, ale jestli mi to fungovalo u 307 T6 u 308 to funguje určitě. Pokud máš dešťový snímač, tedy automatické rozsvicení potkávacích světel v závislosti na intenzitě světla, aktivuj si funkci follow me home.

Toto mi funguje ked idem zaparkovat tak mi svietia svetla asi tak 1 min podla toho ako si to nastavim . ale nezapnu sa automaticky ked odomnknem.. to sa zapne akurat tak stropne svetlo.. ale odtial by sa to dalo potiahnut von.. a take pozicne svetla nechs a zapnu alebo dorobit si diodu na spataky.. a osvieti dole pod autom ... to by slo :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz na tom pracujem asi mesiac..uz mam poletovany modul ktory to vsetko spacha...Ked auto odomknem, zapnu sa mi predne svetla a zadne brzdove(vsetky 3 + interier) (keby mala moja 307-cka vzadu dve cuvacky, tak sa zasvietia tie..uz som sa pohraval s mysielnkou, kupit to druhe svetlo z anglickej verzie a mal by som vzadu 2 cuvacie a hmlovku by som dorobil, ale to som vypustil z hlavy... ) + mam vysokosvietive diody v spatnych zrkadlach a vo vsetkych dverach na osvietenie noh..toto vsetko sa rozsvieti ked odomknem auto :)) je to super, ked je niekde tma...len bohuzial je s tym hrozne vela roboty..

PS..keby mal niekto schemy el.zapojenia komplet vozidla, budem vdacny ak by mi ich poslal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
tak taku moznost som este v dia nevidel

Vies nam sem hodit ake moznosti sa daju zapnut na dia? cital som ze je tam sekcia ze \"prianie zakaznika\" ci tak nejak to bolo.. chcel by som vediet co vsetko sa na mojej 307 sw da zapnut..

dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono kazda BSI ponuka nieco ine, ale v kazdej je urcite denne svietenie a dotahovanie okien dialkovym(aspon to som videl v kazdej a mal som uz napojenych nejakych 5 kuskov)...a potom to len zalezi ci mas hardver v aute na konkretne funkcie a ono to nieje vsetko vo funciach volitelnych zakaznikom

full canovu 307 ako mas ty som mal len jednu a to som dorabal tempomat a neskumal som ju, nebol cas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...