Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chip 306 1,4B


ferrari

Recommended Posts

Aj to ma napadlo:roker no ale, zas toto auto je vrcholovate zachovalé a vyhovuje mi aj spotreba...netreba mi vyšší výkon, uvítal by som jemne inú charakteristiku - hlavne keby to lepšie šlo do otáčok...

Keď sa môže načipovať Fábia 1,4 Mpi, resp Felda 1,3 Mpi, prečo nie 306 1,4 MPi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale proc te odrazovat i kdyby ta 1.4 mela ve final o tech 15 koni navic, tak by to bylo pekne spestreni,ale urcite chio bych udelal au nakonec, podle vsech tech mechanickych upravach a myslim si, ze ty nase jednotkyani programovat nejdou, musel by si sehnat,nejakou prohramovatelnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena chipu u 306 1,4 je od 4500 - 6000. Přidat by ti to mělo asi 11 koní, (respektivě 8 KW). To jsou ale tabulkové informace. Na kolik ti to naskočí toť je otázka. dát 5000 kč za třeba 5kw navíc:myslim asi nesmysl.. ve finále to ani nepoznáš..

[upravil dne 14/12/10 19:18 GRiMx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde sa to dá? Máš link? Mne by šlo hlavne o jemnú zmenu charakteristiky (lepšia ochota do vyšších otáčok) a tiež rýchlejšia reakcia na plyn...viem, že to nie je len-tak, pretože správanie sa motora je dané aj mechanicky - hlavne vačkou a kompr. pomerom...ale do istej miery by to malo ísť aj elektronicky, pretože verím, že RJ je v sérii uškrtená...

A tiež - je to vratná zmena?

Myslím, že cca 200€ zas nie je tak hrozná suma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tych 5kW je dost realna hodnota pri tomto motore, preto je to vela penazi za malo muziky, samozrejme ze mechanickymi upravami by to auto mohlo mat aj nejaky \"tah\", ale tento motor mam 5 rokov a mam s nim nieco odkrutene...

Hold 306 je uz starsi kusok a pokial viem tak seriozna firma sa pusti do 110kW motora, aj tam vytrieskas z toho benzinaku tak 20 koni, a das za to 250€ :bojim

Hmm, tak tu som nasiel nieco, ale neviem ako je to so serioznostou, tie cisla su totizto velmi zaujimave, hlavne ten krutak :myslim --> http://www.autochip.eu/sk/vykonove-tabulky/peugeot/peugeot-306-14-75hp/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm-hm...viete, keď vezmete do úvahy, že za +- rovnakú cenu máte AE - to nie je málo muziky za veľa peňazí?

Vravím, mne by dosť šlo o iné reakcie na plyn a väčšiu ochotu do otáčok...ani nečakám, že mi z toho niekto urobí delo, ide ba som chcel zábavnejšiu charakteristiku...teda tých 5-8kW spolu s cca 10Nm, rýchlejšou odozvou na plyn a väčšou ochotou do otáčok by moje predstavy aj splnilo...

Qcko, dík! Skúsim ešte získať nejaké referencie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, a kdeže si zobral 15k, kde? Skúšal to vôbec niekto?Vravím, osobne verím tomu, že sa dá diladiť RJ, aby boli lepšie odozvy na pridanie plynu a tiež väčšiu ochotu do otáčok...15k neverím ani ja, naozaj tak 5kW...ale žeby som sa stal priekopníkom a vyhodil 180€ ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...