Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poradíte někdo dobrý typ kam v Česku nebo třeba i na Slovensku na lyže na týden s dětmi.


Recommended Posts

Poradíte někdo kam na týden s dětmi na lyže, několik podmínek, ubytování přímo u sjezdovky nebo sedačky, sedačková lanovka a cenová dostupnost. Jedno zda hotel, penzion nebo i chata. V Česku nebo na Slovensku, termín někdy na přelomu února a března.

Plánuji jet s dětmi sám bez ženské a tak třeba přivítám i další otce s dětmi na takovou akci. Co vy na to. Heslo \"s tebou mě baví svět\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus tohle - http://www.horskyhotelsvahova.yc.cz/

Sice to z LBC nemáš úplně za humny, ale já na tomhle hotelu od jistého zimního klouzání slavím každoročně narozeniny a vždycky jsem byl spokojenej. Přímo u hotelu je sjezdovka, ale jako nelyžař se nejsem schopen vyjádřit k její obtížnosti. Co se exteriérů týče - Chomutovsko je všeobecně opovažováno za součást severočeské mostecké pánve, mě ale Svahová svou malebností vyrazila dech.

Ještě by se Ti mohlo líbit tady - http://hotelkunstat.hotel.cz/, jak je to tam ale se vzdáleností od sjezdovky netuším (byl jsem tam na jaře).

[upravil dne 12/12/2010 20:09 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Černý Důl a ubytování v Lidická Bouda..moje sestra tam kdysy pracovala tak jsem se tam ubytoval a byl to nejkrasnejsi zazitek,skvele prostredi,hezke utulne pokoje,vlek hned u boudy...skvele ceny,skvela kuchyne :) je to v oblasti Pec pod Sněžkou..Lanovky byly i obycejne i sedackove a sjezdovky vsech kategorií :). http://www.lidicka-bouda.cz/fotogalerie/

[upravil dne 12/12/10 20:12 Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z liberce na jih to mas daleko, ale nas nadchnulo lipno - www.skilipno.cz . 2x sadacka a permice pro deti za symbolickych 20 kc/den.

Do 19.2. ty ceny jakz takz ujdou, pak je to srumec. Napr landal.cz je tyden za cca 380 euro (2 kk plne zarizeny apartman s kuchynkou, maly aquapark pro ubytovane bez omezeni zdarma). Navic se tam da korzovat i s kocarkem.

Krusne jsem zkousel ale pocasi je nevyzpytatelne.

Zbrusu nove sedackove lanovky jsou letos na morave - kouty nad lesnou (pod cervenohorskym sedlem) a dolni morava. Mam doporuceny i Pomezky na polske hranici (je to tam nove, ale bez sedacky).

Pro nas plati ze jeste par let cechy, ale pak uz to bude i pro ty prcky moc male a placate ... Navic cesky kopce maji vetsi vyskyt nebezpecnych a bezohlednych lyzaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažuji o Chopku, kdysi jsme tam jezdili, nebyl tam někdo nedávno. Tenkrát to bylo fajn, byli jsme tam skoro sami. Hotel Srdiečko, přímo u konečné sedačky, naprosto super. Ale nevím zda se to nezměnilo k horšímu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Alp jezdím se starším klukem každý rok už léta na pánskou jízdu, ale malá by nevyužila skipas a jí je fuk zda jezdí tam a nebo jinde. Chystám se tam v lednu opět, ale s ní raději někde tady a nebo na to slovensko. Láká mě třeba Klínovec jako kluk jsem tam trávil také dost času. Párkrát poslední roky jsme byli na Šumavě. Je pravda že fronty a hronolky a párek v rohlíku nejsou úplně fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak nakonec vyšlo nejlevněji Italie kouek od Bolzána, super cena, tak snad bude počasí.

Chtě¨l jsem jednou zůstat v česku a bohužel cenově to nejde. A fronty u vleků a služby s tím spojené to jen potvrzují. Bohužel.

[upravil dne 3/1/11 11:34 MotoMoto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec vyšlo nejlevněji Italie kouek od Bolzána, super cena, tak snad bude počasí.

Chtě¨l jsem jednou zůstat v česku a bohužel cenově to nejde. A fronty u vleků a služby s tím spojené to jen potvrzují. Bohužel.

[upravil dne 3/1/11 11:34 MotoMoto]

můžeš mi napsat SZ kam to je dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...