Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

V com vytvorit DVD? - v com upravit audio?


Y2K

Recommended Posts

pinnacle je fajn, len som v nom nikdy DVD nerobil

Windows movie maker mi akosi nevie prehrat mp4 FULL HD format.

ASHAMPOO nepoznam.

Stiahol som este nejaky DVD Creator a v tom to celkom ide, len neviem ako tam vytvorit podskupiny movie a photos ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na full hd potrebujes vyssiu verziu. ja mam 14 tku, ale poviem ti ze na spracovanie full hd videa potrebujes riadnu masinu. Doporucuje sa dvojjadro minimalne 2.6Ghz. Aspon tak to mne pisalo. Skusil som upravit full hd zaznam len na skusku cca 13 sekund a ani to nehlo. Zacalo spracovavat a hned to aj zamrzlo.

A na klasicky DVD disk dokazes napalit vHD kvalite len vo formate AVCHD a to prehras iba na prehravacoch co to podporuju. Cize blue ray a playstation 3. Pre normalny DVD prehravac to musis preonacit najskor do standartnej kvality a potom spracovavat. Je to rychlejsie ako spracovavat HD a potom to konvertovat na standartny zaznam do dvd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) taketo veci samozrejme viem :D

mam 4jadro I5

aby bolo jasno, mam natocene FULL HD vo formate mp4.

Potrebujem z toho spravit DVD, teda vytvorit DVD s obrazkami, menu, fotkami a tak.

Potom tam capnem aj spominane video, vacsina programov si ho vie samo prekonvertovat ale o to mi nejde, skor o to v com vytvorit spominane sablony a podobne.

[upravil dne 12.12.2010 17:50 Y2K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to asi otázka zvyku. Pro tyhle účely používám NERO. Otázká vypálení je až poslední krok nicméně uložit hotové soubory AUDIOTS a VIDEOTS můžeš samozřejmě na disk. Dělal jsem v něm např dovolenou záběry naočené kamerou, prokládané fotkami celé ozvučené jak originál zvukem z kamery tak vloženou muzikou, doplněné titulky či popisky a samozřejmě úvodní menu. Chce to verzi 8 a vyšší. Stejnou službu nabídne samozřejmě PINACLE nebo třeba SONY VEGAS Video. Oba poslední jsou spíš profi programy jen VEGAS je jednodušší pro obsluhu. Ale jak jsem napsal na začátku, jde především o zvyk a všechno má svoje pro a proti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tento prográmek \" ConvertXtoDVD 4 \" používám ho dlouho a zatím dobrý hlavně je velice rychlej při převodu a dokáže si poradit skoro se vším vlastně jsem se nesetkal že by nezvádnul nějakej kodek z těch nejnovějších a běžně dlouhej film zvládne za 10 - 12 min. což je pěkný na procesoru 2x2.9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...