Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nefunkční zapalovač.


moonroo

Recommended Posts

Ahoj všem!

chci se zeptat,zapalovač v autě.normálně nahřeje,vycvakne,ale v momentě,kdy si tam dám nabíječku,nic,ted jsem dostala ten transmiter a ten taky nic.

čím to je,že to funguje takhle na půl?

upřimně,zapalovač nosím v kapse :D tu \"díru\" :grr chci využít a nemůžu,to je pojistka,nebo něco jiného?nebo je ta díra na nic?

dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám občas stejný problém a příčina je v tom že je vnitřek špinavý od zapalování cigaret protože se na zapalovači připeče tabák a ten se přim dalším zapnutí zapalovače připeče na dno zásuvky a při vložení jiné zástrčky co mé malý kolík uprostřed to už nemá kontakt takže to chce pořádně vyčistit ale pozor na šlus! já jí mám pod stálým napětím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemela ale mohla,vyndat pojistku zkusit jestli se zapex nezhavi a kdyz ne hura do toho a kdyz jo odpojit baterku a pak hura na to.Ja jsem se zase setkal s tim,ze ve dne toho zapalovace (samice) prasknul plast,vyhral se a tim padem nesel ani samotny zapalovac vyskakoval a ani nic co jsem do nej cpalo spravila to nova plast podlozka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...