Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nove rádio špatně hraje!


holub

Recommended Posts

Blaupunkt sem mel na kazety,rádio hrálo perfektně,basy,výšky vše super,u Kenwood je to jiný, z reproduktoru jde takový dunivý zvuk jak na cd tak příjem radia

Vatšina kenwoodov má miac možností si nastaviť \"zafarbenie\" zvuku. Ak máš manuál, tak si ho preštuduj, ak nie tak tu: http://images.kenwood.eu/files/prod/1661/5/KDC-4047U_(EN).pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blaupunkt sem mel na kazety,rádio hrálo perfektně,basy,výšky vše super,u Kenwood je to jiný, z reproduktoru jde takový dunivý zvuk jak na cd tak příjem radia

Vatšina kenwoodov má miac možností si nastaviť \"zafarbenie\" zvuku. Ak máš manuál, tak si ho preštuduj, ak nie tak tu: http://images.kenwood.eu/files/prod/1661/5/KDC-4047U_(EN).pdf

Manuál mam,vše sem prostudoval a zkoušel různě nastaveni a je pořad stejný,kvalita zvuku je horší než v Blaupunkt.zkusím ještě zapojit jiný rádio a uvidím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To radio je hodnotene velmi dobre

http://www.testfreaks.de/auto-radio/kenwood-kdc-4047ua/

nemáš náhodou aktivovanu funkciu Bass-Boost, ja doporucujem Pioneer ,minuly týždeň som montoval DEH-6200BT do Dacie Duster a max spokojnosť hlavne s integrovaným Bluethoot handsfree od firmy Parott, kde bezproblémov rozpoznal aj čínsky telefon MyPhone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bolo to davno, ale predsa ešte nejake najdeš v 30 ročnej skode100:D

s tých starých radi išli na repro 3 drôty priamo bez konektoru červený,zelený a čierny a čierny bola ta kostra

Lavy, pravy ziadne zadne repro:papa

Blaupunkt, vyrabal radia so spoločnou kostrou aj - repro vid foto

post-6363-1410961400382_thumb.jpg

[upravil dne 12/12/10 12:25 MrVain]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měnil origo autorádio za SONY s CD přehrávačem a zkoušel jsem různé nastavení režimů zvuků (pop, rock) + nastavení basů a výšek a kvalitu zvuku jako při origo rádiu jsem nedosáhl. Když v autě bylo origo, tak basy zněly dobře a teď jak tam mám SONKU, tak basy nejsou skoro slyšet, i když je na rádiu nastavím na maximum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měnil origo autorádio za SONY s CD přehrávačem a zkoušel jsem různé nastavení režimů zvuků (pop, rock) + nastavení basů a výšek a kvalitu zvuku jako při origo rádiu jsem nedosáhl. Když v autě bylo origo, tak basy zněly dobře a teď jak tam mám SONKU, tak basy nejsou skoro slyšet, i když je na rádiu nastavím na maximum.

original je original;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...