Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P508 už na Slovensku. Podrobné foto. (opäť máme o čom snívať)


stefano

Recommended Posts

Guest Ludweek

2 Prema: taky jsem si ho v konfiguraku takhle namaloval, teda bez tech koncovek vyfuku. Ty 19\" backory jsou podareny.

Uz se tesim na zkusebni jizdu. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi vám taky přišla pozvánka na představení 508 a večírek a s tím ta magnetka na ledničku. Já jsem zrovna v tu dobu v cizině, což mě dost štve, docela rád bych se na ní šel podívat a poptat se. Já nevím, to auto je zvenku vcelku pěkné, využili pár věcí z dřívějška, jako třeba moc pěkné zadní lampy podobné těm na 307 CC, které sklidili vcelku úspěch. Je dobře že se zas vrátili zpátky a použili osvědčených věcí. 2.2HDi u nás stojí nějakých 904 tisíc v základní ceně, docela je tady proklínám za tu aut. převodovku, ale snad aspoň pro německý trh nabídnou i manuál. Taky by bylo škoda, kdyby přestali nabízet 3.0 V6 a hlavně tomuhle autu by ten motor velice slušel. Potěšila mě i ta vzpěra kapoty, neni to sice nic důležitého, ale prémiové auto této značky za víc jak 900 tisíc by nemělo být ušetřeno žádných takovýchto prkotin a pomůcek, navíc je to teď nová vlajková loď Peugeotu, proto by měla ukazovat sílu, preciznost a technologie značky v tom nejlepším světle. A s tím mám trochu problém. Podle mě tohle měla být 408, protože se tímhle prostě 607 nedá nahradit a její majitelé mi to určitě potvrdí. Jestli opravdu Peugeot tímto sjednotil dvě třídy vozů, není to podle mě to pravé. Teď sice hádám, ale není to rozměrově skoro stejné jako 407? Prostě chtěl jsem si koupit 607, ale jelikož v době, kdy jsem auto opravdu kupoval, už měla vcelku starou tvář, koupil jsem si 407. Předtím jsem měl třeba 405 i 605 a nedokážu si představit z těchto aut udělané jedno, každé bylo pro jinou skupinu lidí, pro jinou jízdu a s jiným pohodlím.
skorpion, prosím Ťa kedy presne je u Vás ofic. predstavenie P508?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera večer som si v Košiciach zajazdil na P508 Allure 2.0 HDi 103kW v bielej farbe. Túto motorizáciu poznám, tak že tam žiadne veľké prekvapenie, ale celkový dojem: PARÁDA. Nám fanúšikom a dúfam, že aj budúcim majiteľom P508 nevadia žiadne výhrady ani poznámky neprajníkov. Odporúčam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sice jsem nemel moznost se projet, ale aspon jsem si sednul do 508 sedana a je to pekne auticko. Tak jak tady nekdo pise, plasty nepusobi lacine (ikdyz dle nekterych obrazku jsem byl take takoveho nazoru), jedine co nas trosku zarazilo s kamaradem byla odflakla dira na klicek v zapalovani, pripadalo nam to cele takove krive a ani nebyla dira v prostredku, ale to je takovej detail, kterej stejne nebude videt :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...