Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P508 už na Slovensku. Podrobné foto. (opäť máme o čom snívať)


stefano

Recommended Posts

Nevím, nevím asi budu ještě dlouho jezdit v 407mě. Počkám co Peugeot udělá nového. Podle fotek mě 508ma až tak moc nenadchla. Zvenku to celkem jde až na předek, trochu mastodontní. Interiér působí dost lacině, hlavně ten volant je docela hrůza. Jinak co se týká výbavy to bude asi fajn. Výplně dveří s tím plastem zakrývajícím plech dveří na mě působí jako v nějakém levném korejském autě, nebo v loganu. No uvidíme až in natura.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite si ešte spomeniete keď prišiel P407, koľko rozporuplných názorov padlo na jeho dizajn. Boli sme predsa len zvyknutí na P405 a P406, ktoré sa stali ( dúfam, že nepreháňam) ikonou pre nás peugeoťákov, ktorým sa páčia sedany. Musím sa priznať, že aj ja som trocha zaváhal, ale keď sme sa s ním stretávali častejšie v tlači, reklame a potom aj na živo, tak sme si naňho začali zvykať, začal sa nám páčiť, no a koľkí na ňom teraz jazdíme. Doba sa mení a mi si musíme zvykať na nové tvary a nové nápady a je na každom z nás, kto si aké auto vyberie. Toto nie je obhajoba P508, veď predsa každý máme iný vkus.

[upravil dne 12/12/10 13:40 stefano]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vnútrajšok je hnus, lacný bakelit. Ako asi potom vyzerá stupeň výbavy 1. :nevim

[upravil dne 11.12.2010 19:05 AnotherOne]

zial pridavam sa, to je akej farby ten plast vnutri??? tvrdili ze chcu vpred, a potom daju do kufra panty ako na 406 a stratia kopu moznosti v kufri... no uvidime ked si v tom realne posedim...

EDIT: napadlo ma preco to tak vymysleli .... elektricke sklapanie kufru... nojo pokrok:-)

[upravil dne 13/12/10 07:43 merlin99]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni tu jen kecáte.:P:P...kdyby jste ji mohli mít tak neváháte ani minutu a řešíte tady drobnosti......406tka měla větší kufr než 407 , 406 měla lépe řešenou roletu než 407 , 406 měla na kapotě pístnice a 407 šperhák.....a stejně sem tyto drobnosti neřešil a vyměnil 406 za 407..... tak tu nekecejte :D:D:D a kápněte božskou.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vkus není moje silná stránka :mad:, ale takhle na fotkách mě ten interiér moc nenadchnul... Holt 5008 je 5008 :D:D:D

S tím volantem bych si asi připadal, jako kdybych při jízdě hrál na klavír...

Zvenku by se mi to autí docela líbilo, i když mě sedany zrovna neberou. Ale jak už tu napsali jiní, je to každého věc :)

[upravil dne 12/12/10 18:27 radek76]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni tu jen kecáte.:P:P...kdyby jste ji mohli mít tak neváháte ani minutu a řešíte tady drobnosti......406tka měla větší kufr než 407 , 406 měla lépe řešenou roletu než 407 , 406 měla na kapotě pístnice a 407 šperhák.....a stejně sem tyto drobnosti neřešil a vyměnil 406 za 407..... tak tu nekecejte :D:D:D a kápněte božskou.....

:D

[upravil dne 13/12/10 07:46 merlin99]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedalo mi to a dnes ráno som opäť navštívil Peugeot. V sobotu tam boli len traja zamestnanci a dnes už boli asi všetci, tak že keď som začal fotiť ešte niektoré detaily, tak hneď prišiel jeden, že čo to fotím, tak som mu vysvetlil, že nie som novinár, ani špión, ktorý pracuje pre čínsku automobilku. Ale k veci. Plasty na prístr. doske sú mäkčené a v čiernej farbe na dverách rovnaký materiál, ale farba je tmavo sivá, obrázky to trocha skresľujú. Spodná časť dvier je tvrdý plast, tak ako v P407.

Pánty riešili takým to spôsobom asi preto, že po zatlač. tlačítka sa pekne otvorí kufor ( mne sa to zdá luxusnejšie ), otváranie je tiež možné z miesta vodiča, tlačítkom vľavo od volantu, toto riešenie je aj v P607. Nezdá sa mi, že by tie pánty veľmi zmenšovali jeho objem . Na P407 sa uvolní zámok, ale kufor sa sám neotvorí, musím ho otvoriť ručne. V príručke 508 som si všimol, že sa bude montovať aj elektr. zatváranie kufra.

[upravil dne 15/12/10 11:47 stefano]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..ja som veľmi zvedaví aký z toho budem mať pocit naživo. Z obrázkov boli prvé pocity zmiešané - pekný exteriér, interiér pre Peugeot netypický. Ale kedysi som mal podobné pocity aj pri 407. Troška som sklamaný z volantu podobá sa na ten v novej Octavke :( a má prehnane veľa tlačidiel. Inak celkový dojem je zatiaľ v pohode. Tak už sa teším keď sa na tom budem môcť odviezť... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...