Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ostrekovače


fifi

Recommended Posts

chlapi stalo sa už niekomu, že sa neviem či predrala alebo praaskla hadička k tryskám ostrekovačov skla. mne áno, na rohu kapoty pred spolujazdcom, teraz mi to slabo strieka na sklo a dve tretiny tekutiny mi stekajú dole pravým blatníkom. Dá sa to nejako jednoducho demontovať, vymeniť a kúpiť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mohl vyřešit mezikus, ale lepší by bylo vyměnit hadici, kdyby jsi jezdil do východních čech tak bych jí sehnal, ale to počítám že asi nejdezdíš...

Co se týče toho zadního ostřikovače, tak je to způsobeno tím že je ucpaná hadice a membrána neudrží tlak

a stříkne to na přední sklo, ještě by se mohlo stát že je špatná membrána, tam by jsi musel vyměnit pumpu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne pri čistení prdla, bud hadička /abo ten pipasár na tryske/ enem to prestalo šťat na sklo a iba tam čúrá...pokál by to čúralo z vrchu, ta je mi to jenno, ale poneváč to ští enem ze spodka,,,tak to mna sere bo hovňo vidím, a kolkokrát ani to hovňo....do prdele.....de sa dajú zehnat ty hadicky???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jse podobné problémy,prasklá hadička a nefunkční trysky-vyřešeno,rozříznul jsem poškozenou hadičku,vložil do ní měděnou trubičku odpovídajícího průměru,staženo svěrkou. A trysky,zde mi radili,že se kazí,že budu potřebovat nové,ale vše vyřešil tlakoví vzduch a světe div se,od té doby žádný problém.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...